gece modu

Dünya nefesini tutmuş......

Bu sayfada Rick Yancey ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Rick Yancey şöye başlamıştır: Dünya nefesini tutmuştu çünkü güneşin yeniden doğacağının garantisi yoktu....

Rick Yancey Sözü

Aşağıda Rick Yancey sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Dünya nefesini tutmuştu çünkü güneşin yeniden doğacağının garantisi yoktu. / Rick Yancey

Bu sözü beğendiyseniz Rick Yancey hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İslam akıl dini değil, Akıllıların dinidir.
Nurettin Yıldız Sözleri
Gece gece aklımda ne çok işin var.
Emre Karataş Sözleri
Nice insanlar vardır, kendilerini düşmanlardan korurlar ama hiç farkında olmadan, düşmandan da tehlikeli dostların eline düşerler.
Ezop Sözleri
Kötü adamlar, iyileri öldürüyor. İşte beni gerçekten rahatsız eden şey de bu.
John Verdon Sözleri
Türkler için önemli bir unsur da dindir. Bugün Türklerin hepsi denecek kadar büyük çoğunluğu İslam dinindedir. Başka dinlerde olan Türklerin sayısı bu büyük çoğunluğa göre pek küçük bir sayıdır. Türkler, İslamiyet'i benimsemede, yaymada ve Hıristiyan dünyasına karşı korumadaki davranışlar ile adeta, milli bir din haline getirmişlerdir. Bu sebepten de din, Türkler için önemli unsurlar arasına girmiştir.
Nejdet Sançar Sözleri
Kahkahasız geçen bir gün, harcanmış bir gündür.
Charlie Chaplin Sözleri
Hemen şimdi ve burada olmayan özgürlük, gelecekte de olmayacaktır.
Erol Anar Sözleri
Acı mühim değil, umut yoruyor insanı.
Ece Temelkuran Sözleri
İyiliğe geç kaldığını düşünmek, kötülüğe iyiliktir.
Zata Sözleri
İnsanın yeryüzündeki en zayıf hayvan olduğu kabul edilmek zorundadır. Ve onun bütün davranışlarının, bütün aidiyetlerinin, gruplaşmalarının temeli budur. O kendisinden daha büyük bir şeyin parçası olmak zorundadır; ancak o zaman kendisini güvende hisseder.
Osho Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)