gece modu

Dünyada verilen milyar......

Bu sayfada Rick Yancey ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Rick Yancey şöye başlamıştır: Dünyada verilen milyarlarca söz tutulmamışken, bir başka söze inanmanız mümkün müydü?...

Rick Yancey Sözü

Aşağıda Rick Yancey sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Dünyada verilen milyarlarca söz tutulmamışken, bir başka söze inanmanız mümkün müydü? / Rick Yancey

Bu sözü beğendiyseniz Rick Yancey hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kim olduğunla ve özgür olmanın ne olduğuyla ilgili bütün fikirlerini, fantezilerini ve projeksiyonlarını bıraktığında, ve tamamen boş kaldığında, işte özgürlük bu.
Mooji Sözleri
İyi bir 'kalça' sahibi olmanın, İyi bir 'kafa' sahibi olmaktan daha fazla pirim yaptığı bir ülkede, hiç birşey ileri gidemez.
Can Dündar Sözleri
Her ne kadar inanmasam da bir tanrının varlığını kabul etmek gerekir.
İmmanuel Kant Sözleri
Anne kollarında tuttuğu bebeğine bakar, bebek dosdoğru annenin yüzüne bakar ve bu yüzde kendini bulur.
Donald Woods Winnicott Sözleri
İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.
Pablo Neruda Sözleri
Ev halkını koruyan tanrıya inanmaktan daha keyif veren ne olabilir!
Franz Kafka Sözleri
Ne manda kahramanlarımız ne de manda hainlerimiz var.
Yalçın Küçük Sözleri
Şöhret afettir; şöhret peşinde koşmak iyi tanınmak için uğraşmak insanlığa yakışmaz. Eğer sen hakikati aşk incisini arıyorsan görünüşten kurtulman denize dalman derinliklere inmen gerek! Yoksa şöhret gösteriş deniz kıyısına düşen köpüktür!
Mevlana Sözleri
Aşkım güven ödülüme en yakın adayım
Sagopa Kajmer Sözleri
Kimseniz o olun ve ne hissediyorsanız onu söyleyin çünkü bundan alınanların önemi yoktur ve sizin için önemli olanlar bundan alınmazlar.
Dr. Seuss Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)