gece modu

Bir insan ne istediğin......

Bu sayfada O. Henry ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. O. Henry şöye başlamıştır: Bir insan ne istediğini biliyorsa ve istediği bu şeyi elde edebiliyorsa, kırk milyon doları olan bir adamdan ne farkı var?...

O. Henry Sözü

Aşağıda O. Henry sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir insan ne istediğini biliyorsa ve istediği bu şeyi elde edebiliyorsa, kırk milyon doları olan bir adamdan ne farkı var? / O. Henry

Bu sözü beğendiyseniz O. Henry hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sözlerini unutmuş en sevdiği şarkının, bakmış ne geçmiş geçmiş, ne gelecek gelecekmiş.
Teoman Sözleri
İçimde bir kadın yaşadığım sürece bu dünyanın erkekler dünyası olması beni hiç rahatsız etmeycek.
Marilyn Monroe Sözleri
Bir gün ülkede milliyetçi geçinen politikacılar, yöneticiler, sanatçılar, aydınlar hiç bir çıkar kaygısına düşmeden, yiğitçe, korkusuzca türkçü söylemlerde, türkçü tavırlarla milletin karşısına çıkarlarsa o gün türkçülük büyük bir utkuya yaklaşır.
Hüseyin Nihal Atsız Sözleri
Ey oğul! Hizmetçi ve benzeri kimselerle şakalaşma. Çünkü bunlarla şakalaşmak hakaret ve düşmanlığa sebep olur. Onlara öyle muamele et ki, hem seni sevsinler, hem de senden korksunlar.
Lokman Hekim Sözleri
İnsanın içinde olanlar dışında anlam buluyor.
Aristoteles Sözleri
Her kahve döğücünün bir hınk deyicisi vardır.
Hilmi Ziya Ülken Sözleri
Siz çoksunuz, oysa ben tekim. Bana dilediğinizi söyleyin ve yapın. Dişi koyun gecenin karanlığında kurtların avı olabilir.. Fakat kanı, vadinin taşlarında tan ağarıp da güneş yükselene değin duracak !
Halil Cibran Sözleri
Hep kazanırsın ey çözümsüzlük!
Cemal Süreya Sözleri
Demokrasi despotizmin en ileri şeklidir.
Aristoteles Sözleri
Hayır demek istediğinizde hayır deyin. Evet demek istediğinizde evet deyin. Sizin kendiniz olmaya hakkınız var.
Don Miguel Ruiz Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)