gece modu

Yapraklar, sarmaşığn......

Bu sayfada O. Henry ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. O. Henry şöye başlamıştır: Yapraklar, sarmaşığn üzerindeki yapraklar. Sonuncusu gittiğinde ben de gitmeliyim....

O. Henry Sözü

Aşağıda O. Henry sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yapraklar, sarmaşığn üzerindeki yapraklar. Sonuncusu gittiğinde ben de gitmeliyim. / O. Henry

Bu sözü beğendiyseniz O. Henry hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sürekli geçmişe dönüp bakarsan boynun tutulur.
Murathan Mungan Sözleri
Bu dünyada üç tip insan olduğunu fark ettim: bir şeyleri yapanlar, bir şeylerin yapılmasına seyirci kalanlar ve neler olduğunu merak edenler.
Sokrates Sözleri
Millet, edebiyatı olan topluluktur.
Balzac Sözleri
Farkında mısın, zaman geçiyor, sen geçiyorsun, hakikat geçiyor.
Dücane Cündioğlu Sözleri
Dünya sadece bir geçittir ona sahip değil şahit kal.
Uğur Koşar Sözleri
Herhalde delalet ve dinde mezhep ayrılığı konusunda bir şeyler eklemem yanlış olmaz. Bir türk, bir hıristiyana göre dine karşı gelen (delalet eden) ya da mezhep ayrılığında bulunan birisi değildir ve olamaz da. Eğer herhangi bir insan hıristiyanlıktan islama geçerse, delalet etmiş ya da hizipçilik yapmış sayılmaz. Sadece mürtet ya da kafir olarak addedilebilir. Hiç kimse farklı dinlere mensup kimselerin dinlerini değiştirmemeleri halinde onları delaletle ve hizipçilikle suçlayamaz.
John Locke Sözleri
Ben size taarruz emretmiyorum. Ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman içinde yerimize başka kuvvetler ve başka komutanlar geçebilir.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Dürüstlük bir ideal değil olman gereken olgunluktur.
Sinan Yağmur Sözleri
Bir restorana sadık olmak bir kadına sadık olmaktan kolaydır.
Federico Fellini Sözleri
Dünyaya nasıl göründüğümü bilmiyorum ; ama ben kendimi, henüz keşfedilmemiş gerçeklerle dolu bir okyanusun kıyısında oynayan, düzgün bir çakıl taşı ya da güzel bir deniz kabuğu bulduğunda sevinen bir çocuk gibi görüyorum.
Isaac Newton Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)