gece modu

Bazen en iyi hücum gü......

Bu sayfada Daniel Palmer ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Daniel Palmer şöye başlamıştır: Bazen en iyi hücum güzel bir savunmadır....

Daniel Palmer Sözü

Aşağıda Daniel Palmer sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bazen en iyi hücum güzel bir savunmadır. / Daniel Palmer

Bu sözü beğendiyseniz Daniel Palmer hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
O kadar zarif, o kadar sevimli bir zekası vardı ki, onun alaycılığına muhatap olmak bile hoşuna giderdi insanın.
İvan Gonçarov Sözleri
Bir elde kadeh, bir elde kuran; bir helaldir işimiz, bir haram. Şu yarım yamalak dünyada ne tam kafiriz, ne tam müslüman.
Ömer Hayyam Sözleri
Dünya bizi kurtarma ve iyilik yapma aşkıyla dolu insanlar tarafından hep kana bulandı. Tarihteki bütün savaşları içi iyilikle dolup taşan, kendini bir dava uğruna feda ettiğini düşünen kurtarıcılar çıkardı.
Sinan Çetin Sözleri
Mutlu olmanın yolunu, karşıdakini mutlu etmek sanıyorduk. Yanıldık! Çünkü ne kadar mutlu ettiysek, o kadar yalnız kaldık.
Cemal Süreya Sözleri
Dünya'da küçük de olsa bir değişiklik yaratmak istiyorum.
Lady Gaga Sözleri
Sevgisiz evlilik hatadır bence; ya hekime ya hakime götürür. Bir kez daha düşün imzadan önce;asksiz nikah nikahsız aşk getirir!
Cemal Safi Sözleri
Gelişmek, bir kitaba sığdırılmış sloganları ezberlemekle olmaz; hayatın duvarlarına çarpa çarpa, yaşayarak, tecrübe ederek, yaşadıklarından öğrenerek gerçekleşir. Kendi önünüzden çekilin.
Kemal Sayar Sözleri
Benim halkımı rezil eden o baykuşları (mollaları) Tabutum üstünde ulaşmaya koymayın.
Mirza Fatali Ahundov Sözleri
Ey yüreğim, sağlam dur; başını yukarıda tut. Yorgun düşme.
Mevlana Sözleri
Üçü kırılmış bir kalem ile kalemtrasın aşk-i misal
Sagopa Kajmer Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)