gece modu

Sözün en güzeli, söyley......

Bu sayfada Aristoteles ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aristoteles şöye başlamıştır: Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür....

Aristoteles Sözü

Aşağıda Aristoteles sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür. / Aristoteles

Bu sözü beğendiyseniz Aristoteles hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Emaneti, peygamberlerin evladının katıline ait olsa bile sahibine geri verin.
Hz Ali Sözleri
Uzay insanoğlu için çok karmaşıktır. Uzayda insan kocaman bir kütüphanedeki minicik bir çocuğa benzer, çocuk ordaki kitapların yazıldığı binbir çeşit dili anlamaz, nasıl yazıldığınıda anlamaz, dikkatini çeken şey o kitapların karmaşık dizilişindeki ahenktir ve insan oğluda uzayın ahengini çözmeye çalışabilir ancak.
Albert Einstein Sözleri
Eskiden milyonlarca albümü satana ödül veriliyordu, şimdi 100 bin satana veriyorlar.
Kayahan Sözleri
Gerçekte farklılıklarımız yok. Hepimiz bazen insan bazen de hayvanız. Kavgamız hayvanlığımızdan. Kanımca insan olmaya zaman ayırmalıyız. Kavgalardan uzaklaştığımızda insanlaşırız. İnsanlaştık mı zalim de uzaklaşacaktır bizden. Çünkü zalime nefret, en kazançlı malzemedir. Nefret kavgaların anasıdır.
Zata Sözleri
Tanrı, dolu ellere değil, temiz ellere bakar.
Publilius Syrus Sözleri
Önemli olan, doğruluk, dürüstlük, merhamet, fedakarlık ve cesaretle atmış olduğumuz her adımla, başka yaşamları zenginleştirmiş olmanızdır.
Michael Josephson Sözleri
Herkes şairdir bu coğrafyada, yeter ki terk edilmiş olsun...
Oğuz Bal Sözleri
Gerçek mutluluk gelip geçici ve değişen şeylerin içinde bulunamaz: mutluluk özünüzden gelir ve ancak onda bulunur. Kendi gerçek benliğinizi bulun, diğer her şey onunla birlikte gelecektir. Huzursuz olan şey gerçek varlığınız değildir, fakat onun zihindeki yansıması huzursuz görünür, çünkü zihnin doğası huzursuzdur.
Nisargadatta Maharaj Sözleri
Abi ben küçükken Emrah falan.
Ata Demirer Sözleri
Yüzünü göremediğim her gün pişman oldum tüm gördüklerime...
Emre Karataş Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)