gece modu

Bildiğimi sandığım ......

Bu sayfada Samuel Beckett ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Samuel Beckett şöye başlamıştır: Bildiğimi sandığım şeyleri anlatmak bile yeterince zorluyor beni....

Samuel Beckett Sözü

Aşağıda Samuel Beckett sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bildiğimi sandığım şeyleri anlatmak bile yeterince zorluyor beni. / Samuel Beckett

Bu sözü beğendiyseniz Samuel Beckett hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Uzmanlık alanım ritm sazlardır ama bu gece bütün bir orkestrayı kullanmak niyetindeyim. Bana katılırsan büyük onur duyarım.
V For Vendetta Sözleri
AŞK; Bilmektir Ey Sevgili! Bir Tek Yârı Bilmek, Onu Candan Daha AZİZ Bilmektir. Ondan Gayrı Bildiklerinin Hiçbir Şey Olduğunu, Dünyanın Onunla Mana Bulduğunu Bilmektir. Onun Selamı ile Gelen BELA Olsa EYVALLAH Diyebilmektir.
Mevlana Sözleri
Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
İnsanın köleliği giderek artmaktadır. O gönüllü bir köle olmaktadır. Artık zincirlere ihtiyaç duymaz. Köleliğinden hoşlanmaya ve onunla gurur duymaya başlar. Bu, onun başına gelebilecek en berbat şeydir.
George Gurdjieff Sözleri
Bir babanın çaresizliği, çaresizliklerin en korkuncudur.
Tuncel Kurtiz Sözleri
Gönüldeki sükuet en güzel süstür.
İbrahim Hakkı Sözleri
En ahlaksız kimse, kendisi yükselmek için başkalarını alçaltmaya kalkandır.
Mustafa İslamoğlu Sözleri
Yanılmak insanca, bağışlamak kutsalça bir iştir.
Alexander Pope Sözleri
Bir kadının 'memnun oldum' dediği tek yer, tanışma faslıdır.
Alfred North Whitehead Sözleri
Bilgisizliğin verdiği güveni, bilgi hiçbir zaman verememiştir.
Charles Darwin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)