gece modu

İnandığım insanlar ......

Bu sayfada Amin Maalouf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Amin Maalouf şöye başlamıştır: İnandığım insanlar yüzünden, beklediğim yarınlar dünde kaldı....

Amin Maalouf Sözü

Aşağıda Amin Maalouf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnandığım insanlar yüzünden, beklediğim yarınlar dünde kaldı. / Amin Maalouf

Bu sözü beğendiyseniz Amin Maalouf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Aşk diyorsunuz, limanı olanın aşkı olmaz ki bayım!
Didem Madak Sözleri
Artık sevmiyorum ya severim belki yine. Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır sevda.
Pablo Neruda Sözleri
Kuran yaratılışla ilgili bütün bilgileri Tevrat'tan almıştır. Tevrat da Sümer mitolojisinden esinlenmiştir. Aradaki çelişkiyi halka açıklamadığınız sürece evrim kavramını hiçbir surette yerleştiremezsiniz. Bunu yapamayınca da toplumun değişikliklere uyumunu sağlayamazsınız.
Ali Demirsoy Sözleri
Baykal'ın elini bile öperiz.
Bülent Arınç Sözleri
Her şey birbiriyle ilişkilidir. Gök ve yer, hava ve su. Her şey ancak bir şeydir; ne iki ne üç, ancak bir. Birlikte olmadıkları yerde, yalnızca tamamlanmamış bir eser vardır.
Paracelsus Sözleri
Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun?
Nazım Hikmet Sözleri
Çok iyi silah atarım. Bombalandık, tarandık, kurşun yaralarım var. Kimseye göstermedim ama size gösteririm. Kaç kere ölümden döndüm.
Kürşad Tüzmen Sözleri
Hiddet, cinnetin küçük kardeşidir.
Mektupçu Agah Sözleri
Bir kapı kapanırken, öteki açılır.
Miguel de Cervantes Sözleri
Her zaman erkekler ile daha iyi olmuşumdur. Çoğu arkadaşım erkek. Mesela bir çocuğum olacak olsa 5 erkek çocuk isterdim.
Adele Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)