gece modu

Sık sık düşünüyor......

Bu sayfada Jane Austen ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Jane Austen şöye başlamıştır: Sık sık düşünüyorum da, insanın sevdiklerinden ayrılması kadar kötü bir şey yok. Sevdikleri yanında olmayınca insan pek garip kalıyor....

Jane Austen Sözü

Aşağıda Jane Austen sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sık sık düşünüyorum da, insanın sevdiklerinden ayrılması kadar kötü bir şey yok. Sevdikleri yanında olmayınca insan pek garip kalıyor. / Jane Austen

Bu sözü beğendiyseniz Jane Austen hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bankacı size güneş parlarken şemsiyesini veren, yağmur başladığında geri alan kişidir.
Mark Twain Sözleri
Ölüm söylediğin kadar boş bir şey değil. Asıl boşluk, özgürlük olmadan yaşamaktır, Darrow.
Pierce Brown Sözleri
Bir çocuk için anası ve babası dünyayı temsil eder. Çocuk annesi ve babası nasıl davranıyorsa, dünyadaki herkesin de aynı davranacağını düşünür.
Morgan Scott Peck Sözleri
Bırakın bu ayakları. Kaçınız, çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız. Sorsalar, güya hepiniz aşıktınız..
Küçük İskender Sözleri
Benim dini bağlılıklarım konusunda okuduklarınız, sistematik olarak tekrar edilen yalanlardan başka bir şey değildir. Kişisel bir tanrıya inanmadığım gibi bunu saklamayı bırakın, açık ve net bir şekilde ifade ettim. Eğer içimde 'dini' olarak tanımlanabilecek bir şeyler varsa, o da bilimin aydınlatabildiği kadarıyla dünya'nın yapısına olan sonsuz hayranlığımdır.
Albert Einstein Sözleri
Öfkeyle geçen her dakikanız, mutluluğunuzdan çalınmış 60 saniyedir.
Ralph Waldo Emerson Sözleri
Güçlü bir ateş, küçük bir kıvılcımdan sonra çıkar.
Dante Alighieri Sözleri
Herkesin hakkı gücü kadardır.
Baruch Spinoza Sözleri
Kendine de yalancıydı. Ama vicdan, yalan dinlemez.
Zata Sözleri
Değer taşıyan tek hikaye vardır;o da bedelini sizin ödediğinizdir.
Louis Ferdinand Celine Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)