gece modu

İnsanoğlu hayatta o k......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: İnsanoğlu hayatta o kadar acı çeker ki, canlılar arasında yalnız o,gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnsanoğlu hayatta o kadar acı çeker ki, canlılar arasında yalnız o,gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kendisini değil de başkalarını kontrol etmeyi isteyen bir kişi görürseniz bilin ki o özgür değildir; o insanlara hükmetme tutkusunun kölesi olmuştur.
Tolstoy Sözleri
Izdıraptan sakınılamaz, ama fikirlerle tamamlanabilir. Yaşayan her şey acı çeker. Fakat sadece insanlar ızdıraba fikir giydirirler. Fark budur.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Biz kendimizi bir şeyler sanıverdik işte.
Bilge Karasu Sözleri
Anneler başaramazsa tüm insanlık tehlikeye girer.
Alfred Adler Sözleri
Her kimsen o ol ve ne düşünüyorsan onu söyle, çünkü seni umursayanlar için fark edecek, umursamayanlar için fark etmeyecektir.
Dr. Seuss Sözleri
Hayat seni öyle bir noktaya getirir ki ; kendini sevdiklerinle savaşırken , nefret ettiklerinle sevişirken bulursun..!
Hakan Günday Sözleri
Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan, insanlara iyilikle bak.
Audrey Hepburn Sözleri
Kimselere anlatamadım .kendime bile .ola ki ağzımdan kaçırır, bir daha tutamam seni.
Nazım Hikmet Sözleri
Göğüssüz kadın yastıksız yatağa benzer.
Anatole France Sözleri
Üzülürdüm, kırılırdım kolayca. Kırılan yer bir daha aynı yerden kırılmaz. Yani eskisi gibi değilim. Kırılacak yer kalmadı artık. Artık hiçbir şeye gücün yetmiyor işte. Kal öyle. Kal.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)