gece modu

Memleketim adına sevin......

Bu sayfada Aziz Sancar ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aziz Sancar şöye başlamıştır: Memleketim adına sevindim, Mardin adına sevindim. Memleketim için hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bundan sonra daha büyük övgüler kazanırl...

Aziz Sancar Sözü

Aşağıda Aziz Sancar sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Memleketim adına sevindim, Mardin adına sevindim. Memleketim için hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bundan sonra daha büyük övgüler kazanırlar. Türkiye'de bilime çok büyük katkıda bulunurlar. / Aziz Sancar

Bu sözü beğendiyseniz Aziz Sancar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bizimkisi nehrin kıyısında, denizden yirmi mil içeride bir bataklık köyüydü. Neyin ne olduğuna dair ilk canlı ve geniş kapsamlı izlenimimi soğuk ve nemli bir günde edindim.
Charles Dickens Sözleri
Deli ol ve bize algının peçesinin ardındaki gizleri anlat. Hayatın amacı, bizi bu gizlere yakınlaştırmaktır; ve delilik bunun en hızlı atıdır.
Halil Cibran Sözleri
Harry Potter izlemeyi seviyorum.
Kristen Stewart Sözleri
İlk kez zenginliğin paraya sahip olmak dışında bir şey olduğunu hissettim. Zengin bir adam görmüştüm.
Büyük İskender Sözleri
Ya ölecekler ya da bunlarin hepsi teslim olacaklar.
Osman Pamukoğlu Sözleri
Eğer bin fikrim var ise ve sadece biri iyi çıkıyorsa, ben buna memnunum.
Alfred Nobel Sözleri
Temiz şeyler temizlere aittir; pis şeyler de pislere. Kendine gel!
Hz Adem Sözleri
Para mutluluk alamaz ama kesinlikle onu verebilir!
Freddie Mercury Sözleri
Yürekten seven kadınlar, ağlamazlarsa ölürler.
Aziz Nesin Sözleri
Gönlüm dilime dargın, dilim gönlüme. Gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime, Dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)