gece modu

Ebedi gerçeklik olmad......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Ebedi gerçeklik olmadığı gibi, mutlak doğru da yoktur....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Ebedi gerçeklik olmadığı gibi, mutlak doğru da yoktur. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Elbette bir insanı sevebilirsiniz, eğer onu yeterince tanımıyorsanız.
Charles Bukowski Sözleri
Hiçbir merhamet gösterisi acıyı hafifletmez.
Bülent Parlak Sözleri
Şair sözcüklerin peşinden koşan kişidir.
Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri
Kim, ne olursa olsun, Sevgili bizim olsun tek, Canı, Canımız olsun.
Mevlana Sözleri
Ben seni severim aslında da; düzenim bozulur diye korkuyorum. durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar. sinemaya gitmeye, ele ele tutuşmaya falan kalkarız.işin yoksa; saçına bak, parfüm sık. Küsmesi, barışması, ayılması, bayılması. Ona baktın, bunu süzdün tafraları. hatta; eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması. Bu kadar ceremeye ne gerek var.' Uzaktan seveyim seni uzaktan.
Ali Lidar Sözleri
En insanı davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Bana hatırlama sanatını değil, unutma sanatını öğret; çünkü ben hatırlamak istemediklerimi hatırlıyorum ve unutmak istediklerimi unutamıyorum.
Themistokles Sözleri
Allah her insana sabah uyanmak için bir neden vermiştir.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Adalet, sevdiğiniz zaman verdiğiniz tepkiden değil, Kızdığınız zaman verdiğiniz tepkiden belli olur.
Mustafa İslamoğlu Sözleri
Ah, gidebilmek, nasıl olursa, nereye olursa! Gidebilmek o açık denizlere, dalgalar, tehlikeler içinden, Yol almak açıklara, başka yerlere, Soyut uzaklığa, belirsizlik içinde, gizemli gecelerin karanlığında Rüzgara, kasırgaya kapılmış bir toz zerresi gibi sürüklenircesine! Gitmek, gitmek, hiç durmadan gitmek! Kanatlanmak için tutuşuyor olanca kanım İleri atılmak istiyor bütün bedenim! Sellere kapılmış gibi bütün imgelemim Çırpınıyor, kükrüyor, kanıma sığamıyorum! Köpük köpük oluyor kızışan isteklerim, ve kayalarda patlayan bir dalga gibi tenim!
Fernando Pessoa Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)