gece modu

Acı çeken dostuna din......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Acı çeken dostuna dinlenmesi için yer göster ama dikkat et yatak sert olsun....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Acı çeken dostuna dinlenmesi için yer göster ama dikkat et yatak sert olsun. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dürüst bir hükümet, saftırık insanların çocuksu rüyasıdır.
Mehmet Murat İldan Sözleri
Nasıl yaşadığıma gelince, sizin kendi yaşamınızda yarıda bıraktığınız şeyleri ben sonuna kadar götürdüm. Üstelik sizler ödlekliğinizi ölçülü davranış sayarak kendi kendinizi aldatıp avunuyorsunuz. Bu duruma göre, ben sizden daha canlı bir insan olmuyor mu
Dostoyevski Sözleri
Bir sürü insanla kadife bir minderde oturacağıma, sadece bana ait olan bir balkabağının üstünde oturmayı tercih ederim.
Henry David Thoreau Sözleri
Eğer bir adam marşla uyum içinde yürüyebiliyorsa, o değersiz bir yaratıktır. Kendisine yalnızca bir omurilik yeterli olabileceği halde her nasılsa yanlışlıkla bir beyni ölmüştür onun. Uygarlığın bu kara lekesi en kısa sürede yok edilmelidir. Emirle gelen kahramanlıktan, bilinçli ve bilinçsiz şiddetten, aptalca yurtseverlikten, tüm bunlardan nefret ediyorum. Ben savaşı ve o soğuk silahları öylesine tiksindirici ve aşağılayıcı buluyorum ki böyle iğrenç bir eyleme katılmaktansa kendimi yok ederim daha iyi...benim anlayışıma göre sıradan bir cinayet, savaşta adam öldürmekten daha kötü değildir.
Albert Einstein Sözleri
Hayatta tahammül edemediğim bir şey varsa o da yapış yapış duygusallıktır!
Charles Bukowski Sözleri
Ve hangileri seni daha çok mutlu ediyor zaten bunu gönderdiğin peygamber bizlere önceden açıkladı. Koca bebekler ona inanır, ama dediklerini yapmazlar. Eskiden beri böyle bu!
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Kanaatkar olan köle hür, tamahkar olan hür ise köledir.
El Kindi Sözleri
Kendi kurtuluşunuz için çalışın. Başkalarına bağımlı kalmayın.
Buda Sözleri
Bizi yaşamın ağır yükünden ve ıstırabından kurtaran tek sözcük sevgidir.
Sofokles Sözleri
Yaşam zıtların ritmidir; nefes alır, nefes verirsin.
Osho Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)