gece modu

Yanlızlığına kaç d......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Yanlızlığına kaç dostum:görüyorumki her yanını ağılı sinekler sokmuş.sert sağlam bir havanın estiği yere kaç!yalnızlığına kaç....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yanlızlığına kaç dostum:görüyorumki her yanını ağılı sinekler sokmuş.sert sağlam bir havanın estiği yere kaç!yalnızlığına kaç. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Çocukken oynadığımız zamanlara gitmek isterdim ama işler değişti.
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Sağlık her şey değildir, ama sağlık olmadan her şey bir hiç.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Din onu bir günah olarak kabul etmekle, aşka büyük hizmet vermiştir.
Anatole France Sözleri
Dört unsurdan yaratmışsa seni felek, ruha dair şu sözleri bilmen gerek. Seninledir insan, hayvan, şeytan, melek hangisine çekiyorsan sen 'o' sun demek!
Ömer Hayyam Sözleri
Bende gördüğün ne ise sensin.
Diamon Eros Sözleri
Benim yumruklarımın içi boş, korkma yakmaz canını.
Sagopa Kajmer Sözleri
Nereden Geldiğini Bilmezsen, Bulunduğun Yerden Hep Şikayetçi Olursun.
Şenol Güneş Sözleri
Konu ne zaman senden açılsa, kapatmaya kıyamıyorum...
Emre Karataş Sözleri
Bir insan çok güçlü bir duygusal unsur olmaksızın on beş dakikalığına kendinin farkında olamaz. Sizi duygusal yapan bir şey üretmeniz gerekir; bunu da duygusal merkezin yardımı olmadan yapamazsınız.
Mevlana Sözleri
Başkalarına üstün gelmek fikri, bir yanılsamadır. Kavgacı, yağmacı. Kaybetmeye mahkum geçmişteki insanlığın boş bir inanışından başka bir şey değildir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)