gece modu

Kutsal olan gerçekler ......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Kutsal olan gerçekler değil kişinin kendi gerçeği için çıktığı arayıştır.neysen o ol....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kutsal olan gerçekler değil kişinin kendi gerçeği için çıktığı arayıştır.neysen o ol. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dizginlenmemiş bir coşku ile yaşamanın önemini hiçbir zaman unutma. Tüm canlı varlıklardaki özel güzellikleri görmeyi ihmal etme. Bugün ve şu an bize verilmiş bir hediyedir. Amaçlarına odaklanmaya devam et. Evren geri kalan her şeyi halledecektir.
Robin Sharma Sözleri
Aptal birinin sersem bilincinde yansıyan tüm görkem ve hazlar, rahatsız bir hapishanede Don Kişot?u yazan Cervantes?in bilinci karşısında çok yoksuldurlar.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Edebiyatın özgür oluşundan söz ediyorlar! Yazarların artık büyüklerden aylık almadıklarını, daha özgür olduklarını söylüyorlar! Daha asil duruma geldiklerini savunuyorlar. Oysa bugün, toplum içindeki asaleti bir bakkal kişi ile eşdeğerdir. Ne büyük bir ilerleme!
Gustave Flaubert Sözleri
Bilgi bir ışık gibidir. Onu kullanırsanız daha parlak olur, kullanmazsanız söner.
Alexander Hill Everett Sözleri
Hayatına girmek isteyene, tam zamanında açmalısın kapını ! Ve tam zamanında çıkarmalısın, sevginden şımarmaya başlayanları.
Can Yücel Sözleri
İyi insan ol, fakat bunu ispatlamak için vakit harcama.
Thomas Stearns Eliot Sözleri
Sigara endişeyi azaltmaz, endişeye neden olur. Örneğin sigaranız azaldığında nasıl telaşlandığınızı bir düşünün. Ama sigara içmeyenlerde bu olmaz.
Allen Carr Sözleri
Hayat, şimdiye dek kurulmuş en etkili okuldur. Bir zamanlar çocuklara başlarını eğip kitap okumaları öğretilirdi. Bir bilgiyi edinmelerini sağlamak asırlar sürerdi.
Pierce Brown Sözleri
Kafa karışıklığı iyidir, insan bir kafası olduğunu anlar.
İsmet Özel Sözleri
Her mutluluk kendisini acıyla sınar.
Ertürk Akşun Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)