gece modu

Merhameti öldürün.......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Merhameti öldürün....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Merhameti öldürün. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ama Bayan Scarlett, beni dinle. Sen at semeri vurulmuş bir eşeksin. Bir eşeğe altın semer vurup, onu süsleyip bir arabaya koşabilirsin ama eşek yine eşektir. Kimseyi kandıramaz. Sen de aynı öylesin. İpek elbiselere, atölyelere, dükkana ve paraya sahip olup kendine güzel bir at havaları verebilirsin ama sonuçta eşeksin. Kimseyi kandıramazsın.
Margaret Mitchell Sözleri
Bugün derin kaygılarımdan biri de, özgürlükçü sosyalist özün, moda olan, post modern, tinselci, mistik bireyselcilikle erezyona uğratılmasıdır.
Murray Bookchin Sözleri
Kişi emek verdiği şeyi sever, sevdiği şey için emek verir!
Erich Fromm Sözleri
Ne yaparsanız yapın, hakkından gelinemeyecek sessizlikler vardır.
Murathan Mungan Sözleri
Cahilin sonunda göreceği şeyi, akıllılar başta görür.
Mevlana Sözleri
Bir kadın değil, bir hayat seçersin.
Ahmet Altan Sözleri
Ne mutlu Türk'üm diyene!
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
İstediğiniz şeyi, bir kimseye zorla yaptırabilirsiniz ancak herhangi bir kişiye bir değeri zorla benimsetmek mümkün değildir.
Nevzat Tarhan Sözleri
İnsan nasıl da bakıp görmüyor. Gözleri açık olup görmeyene işte bu yüzden her yer karanlıktır.
Eddi Anter Sözleri
Sükut eyledim,'kahrı var' dediler. Biraz söyledim,'zehri var' dediler. Sustum, 'kahrından susuyor' dediler. Biraz konuştum, 'zehrini kusuyor' dediler.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)