gece modu

Eğer hizmetkâr olacak......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Eğer hizmetkâr olacaksan, senin hizmetinden en iyi faydalanacak olanı bul!...

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Eğer hizmetkâr olacaksan, senin hizmetinden en iyi faydalanacak olanı bul! / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Aşk bir başkasının mutluluğunu istemek olarak anlaşılan tanımını kastederek aslında hiç doğal olmayan bir olgudur ki kendini nadiren tekrar eder; ruh yeniden bakire kalamayacak hale gelir ve bir başkasının ruhundaki okyanusa dalacak gücü yeniden kendinde bulamaz.
James Joyce Sözleri
Kabul edilebilir olandan değil, doğru olandan başlayınız.
Franz Kafka Sözleri
Gülmek, dünyanın en uygarlaşmış müziğidir.
Peter Ustinov Sözleri
Saruman. Bundan sonra büyü yapmayacaksın! Eyüp Camii'ne gidip tövbe edeceksin! Bundan sonra adın Saruhan! Bu topraklarda, kan değil buğday çıkacak Saruhan! Yarın Gandalf'ı da alıp Cuma'ya gideceksiniz! O yüzük de kiminse verin sahibine, ayıptır ulan! Dağılın lan!
Ata Demirer Sözleri
Yaşasın vatan, yaşasın Türk Milleti!
Osman Pamukoğlu Sözleri
Ölümün bağrında yaşam vardır.
Georges Politzer Sözleri
Bilim ve sanat karşı değildir.
Samuel Morse Sözleri
Sabredersen evliya olursun. Sabretmezsen eşkiya olursun.
Cübbeli Ahmet Hoca Sözleri
Ancak hiçbir şey yapmayan insan hata yapmaz.
Peter Kropotkin Sözleri
Para zamanı satın alamaz diyorsun, öyle mi? Tabii ki ebediyeti paket yaptırıp alamazsın, ama Zaman Baba'nın altın madenlerinde dolaştığında topuklarının yaralandığı da olmuştur.
O. Henry Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)