gece modu

Deha sahibi insan, en a......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Deha sahibi insan, en azından iki şeye daha sahip değilse, hiç çekilmez. Dünyayla barışık olmak, saflık.....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Deha sahibi insan, en azından iki şeye daha sahip değilse, hiç çekilmez. Dünyayla barışık olmak, saflık.. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sen bir ruha sahip değilsin. Sen bir ruhsun; bir bedene sahipsin.
Clive Staples Lewis Sözleri
Dünyanın her köşesini hızIa yaşanmaz haIe getirenIer, bunu bize 'yeni yaşam aIanIarı' açmak için yaptıkIarını söyIüyorIar. Bütün pencereIerinden ancak karşı apartmana bakıIabiIen apartmanIar. Bunu gerçekten biz mi yaptık kendimize?
Gökhan Özcan Sözleri
Bazen kendim bile, kendime kalabalık geliyorum.
Metin Üstündağ Sözleri
Birisi sizin için gerçekten çok değerli ise, bunu ondan sanki bir suçmuş gibi gizleyin. Bu hoş birşey değildir ama doğrudur. Çünkü , bırakın insanları, köpekler bile büyük dostluklara katlanamazlar.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Mesafeler diyorum, olmamalılar.
Özdemir Asaf Sözleri
Ertelemek, yaşamın mayasını kaçırır. Kızdıysan bağır, sevdiysen söyle, özlediysen arkasından koş.
Elif Şafak Sözleri
Doğa, hoşgeldin diyen kollarıyla uzanır bize ve onun kadınsı güzelliğinden haz almaya çağırır bizi; ama biz onun sükunetinden ürker, kalabalık kentlere akın ederiz ve orada tıpkı vahşi bir kurdun önünden kaçışan koyunlar gibi birbirimizi sıkıştırarak yaşarız.
Halil Cibran Sözleri
Kötülerin (ve kötülüğün) kazanması için iyilerin seyirci kalması yeter. Eğer iyiliğiniz aktif değilse, kötülüğe hizmet edersiniz.
Mustafa İslamoğlu Sözleri
İlim, apaçık bir sualdır. Aşk ise gizli bir cevaba benzer.
Muhammed İkbal Sözleri
İlahiyatçı Allah'ını insanlığın eksiklerinden kurtarmaya boşuna çalışıyor.
Jean Meslier Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)