gece modu

Severim gözü pekleri;......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Severim gözü pekleri; ama yeterli değildir kılıç ustası olmak darbeyi kime vuracağını da bilmeli!...

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Severim gözü pekleri; ama yeterli değildir kılıç ustası olmak darbeyi kime vuracağını da bilmeli! / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sansür hükümetin artık sadece kendi sesini duyuyor olmasıdır.
Stanislaw Lem Sözleri
Halbuki ben, saygıdan eğilmiştim. Onlar sırtıma ayaklarını bastılar. Bilmediler ki, saygı için eğilmesini bilen dik durup devirmesini de bilir!
Tolga Akpınar Sözleri
Hadi geçtim her şeyden sesine nasıl kıyayım.
Ali Lidar Sözleri
'İnsan sevdi miydi buna bir çare düşünmeli' der şair. Hesaplı sevgi nerede görülmüş? Şunu şu kadar seveceğim, kahverengi gözlüyü sevmeyeceğim. Şöyle olursa, böyle yapacağım. Böyle yaparsa, şöyle davranacağım. Bilmez misin, sen ne yaparsan yap, hangi hesaplar peşinde koşarsan koş, insan sevdi mi, bütün hesaplar karışır.
Sait Köşk Sözleri
Ektiğiniz toprak bilinçaltınızdır. Tohum ise yeni olumlu düşüncelerinizdir. Bugünden sonra yaşayacağınız tüm yeni deneyimler bu tohumun içindedir. Tohumu yeni olumlu ifadelerle sularsanız, kendinize duyduğunuz sevgi ve verdiğiniz değerin güneş ışığı gibi üzerinizde parlamasını sağlarsınız.
Louise Hay Sözleri
Bir kadının yaşı, kilosu, karakteri ne olursa olsun onu yatağa atmak isteyecek birileri mutlaka bulunur.
Till Lindemann Sözleri
Görünen,gerçek değildir; gerçek,her zaman görünür değildir.
Muhyiddin Şekur Sözleri
Ve sana söylemek istediğim en güzel söz: henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Sözleri
İyi arkadaşlar, iyi kitaplar, ve uykulu bir bilinç: ideal hayat budur.
Mark Twain Sözleri
Yüzbin cefâ etsen vazgeçmem, bir kere sevdim seni. Kazâ ve kader kalemi alnıma böyle yazmış; seni sevdim bir kere. Dokuz gök döndükçe bu sözden dönmem: sevdim seni; yer ve gök aşkıma sâhid olsun.
Şeyh Galip Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)