gece modu

Gerçekte hayatın anla......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Gerçekte hayatın anlamı olmasaydı ve bende anlamsızı seçmek zorunda olsaydım, bence de en seçilesi anlamsızlık bu olurdu....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gerçekte hayatın anlamı olmasaydı ve bende anlamsızı seçmek zorunda olsaydım, bence de en seçilesi anlamsızlık bu olurdu. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İnsanların dünyasında adsız olmak, cennete ünlü olmaktan iyidir.
Jack Kerouac Sözleri
Hiçbir zaman haksızlığa boyun eğmeyin. Hiçbir zaman alçalıp boyun eğmeyin. Vatanımızdan, hukukumuzdan, haklarımızın ve dinimizden en ufak taviz vermeyin.
Muhammed Mursi Sözleri
Bilirsin, istemekle yapmak arasında upuzun bir mesafe vardır. İnsan bir ömür bu berzahta çırpınır durur. Zihin tarihi alınan ama uygulanamayan kararlarla doludur.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Boynumuz ağrıdı batıya bakmaktan.
Nuri Pakdil Sözleri
İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Montesquieu Sözleri
Öyle bir dünya istiyorum, zengin fakir ayrımı olmasın, ırk ayrımı yapılmasın, kuşlar siyasi bir simge olmasın, insanlar barış içinde yaşasın, ve çocuklar, hiç ağlamasın.
Martin Luther King Sözleri
Müzik, aşkı besteler.
Shakespeare Sözleri
Her şeyin bir şeyini; bir şeyin her şeyini bileceksiniz.
Sakıp Sabancı Sözleri
İnsanları övmeyin, takdir edin. Övdüğünüz sizi küçültür.
Aşkım Kapışmak Sözleri
Bu coğrafyanın insanı yok olmamak artık düşünmeye başlamalı.
Ali Demirsoy Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)