gece modu

Mutluluk hedef değildi......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Mutluluk hedef değildir.tersine kudret duygusu hedeftir.insanın ve insanlığın içinde müthiş bir güç kendini deşarj etmek , yaratmak istemek...

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Mutluluk hedef değildir.tersine kudret duygusu hedeftir.insanın ve insanlığın içinde müthiş bir güç kendini deşarj etmek , yaratmak istemektedir.o, hiçbir zaman mutluluk hedefi olmayan patlamaların kesintisiz zinciridir. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir insan ne istediğini biliyorsa ve istediği bu şeyi elde edebiliyorsa, kırk milyon doları olan bir adamdan ne farkı var?
O. Henry Sözleri
Kendini bilgiye adayan için yalnızca düşmanını sevmek yetmez; dostunada kin duyabilmelidir.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Eğer hiç ilerleme olmasın istiyorsanız, daha çok devrimle karşılaşırsınız.
Victor Hugo Sözleri
Göğsümün içinden gelen bir sesin, 'hiçbir şeye direnme' dediğini duydum. Bir 'boşluğun' içine çekildiğimi hissediyordum. Sonra bu 'boşluğun' dışımda değil, içimde olduğunu hissettim. Birden artık hiçbir korku hissetmez oldum ve 'o boşluğa' düşmeme izin verdim. Ondan sonra ne olduğunu hiç hatırlamıyorum.
Eckhart Tolle Sözleri
Türkiye bir adliye sarayı haline geldi.
Hüsamettin Cindoruk Sözleri
Bende susuyorum sevgimi saklayıp içimde.. Duyuyorsun değilmi suskunluğumu nasıl haykırıyor.. Susarak sevgisini ilan eden çok var sevgilim .. Ama bir başka seven yok benim sustuğum biçimde ..
Aziz Nesin Sözleri
Akıl, insanı din yokluğuna ve ateizme sevk eder, çünkü din saçmadır ve rahiplerin Allah'ı kötü ve korkunçtur.
Jean Meslier Sözleri
Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı,yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin. Hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil,ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için.
Nazım Hikmet Sözleri
Hiçbir din yoktur, herhangi bir tapınağa gitmeye gerek yoktur.
Osho Sözleri
Oysa allah sevdiğine kavuştursun. Diyen hiç bir dilenciyi boş geçmemiştim ben.
Edip Cansever Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)