gece modu

Başkaları yararına ......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Başkaları yararına çok şey yapıldığı için dünya mükemmel değildir....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Başkaları yararına çok şey yapıldığı için dünya mükemmel değildir. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gerçekte hepimiz sınırsız özgürlüğün ta kendisiyiz. Yumuşak ve kararlı çalışarak kendi sınırlarımızı yıkarak gerçek özgürlüğe kavuşabiliriz.
Richard Bach Sözleri
Oğlum! Kalbinde zerre miktar kibir bulunduğu halde de kabre girme! Çünkü Kibriya ve büyüklük Yüce Allah'ın ridasıdır Ridası hakkında çekişen kimseye Allah gazap eder.
Hz Nuh Sözleri
Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir.
Susanna Tamaro Sözleri
İnsanın asıl sorunu, anlama dairdir. Hayatın anlamının bilgisine sahip olarak yaşamıyoruz oysa. Dünyayı sadece pragmatik, kara dönük, avantaj arayan taraftan algılamaya çalışmamız ne kadar ilginç.
Andrey Tarkovski Sözleri
İyi eleman seç, iyi para ver. Çünkü kötü eleman sana pahalıya mal olur.
Vehbi Koç Sözleri
Ölerek değil yaşayarak çoğalmak istiyoruz.
Şükrü Erbaş Sözleri
Gözlerimi yumdum. Söylediklerini kana kana içtim, ama hala susuzdum. Çünkü duymak istediğim sözcük yoktu saydıkları arasında.
Buket Uzuner Sözleri
Herkes kendi günahını unutur,ama kimse alacağı intikamı unutmaz.
Ece Temelkuran Sözleri
İnsanın ileriye dönük doğru kararlar alması, hesabının olmadığı bir bankadan para çekmesine benzer.
Oscar Wilde Sözleri
Hayatın sonunu başıyla bağdaştırabilen insan en mutlu insandır.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)