gece modu

Sükût, incelik, edep ......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Sükût, incelik, edep ve zerafet insanı her gittiği yerde sultan yapar....

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sükût, incelik, edep ve zerafet insanı her gittiği yerde sultan yapar. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yıldızların yer değiştirisini görmek mi istiyorsun, onlarla birlikte dönmen gerek.
Marcus Aurelius Sözleri
Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla.
Aldous Huxley Sözleri
Şimdi sen kalkıp gidiyorsun. Git gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar. Gitsinler. Oysa ben senin gözlerinsiz edemem bilirsin.
Cemal Süreya Sözleri
Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.
Bob Marley Sözleri
Sana mutluluğumu versem, gelir misin?
Mahmut Samet Sözleri
Hiç olurken duyduğum yüksek acı, beni iyileştiriyor.
Cahit Zarifoğlu Sözleri
Hürlüğünün hiç aşınmayan iki ana dayanağı vardır: çile çekme gücü. Azla yetinebilme alışkanlığı. Bu iki zenginliğini hiçbir kumarcı, hiçbir oyunda kaybedemez.
Kemal Tahir Sözleri
Gerçekte doğru olanı algılamaktır. Felsefe göklerden yere inerek, beş duyuyla kavranan konularla ilgilenmelidir.
Gottfried Leibniz Sözleri
İster imam nikahı olsun, ister kilisede tamamlansın ve ister laik yerel yöneticiler tarafından imzalansın, nikah, bir borçlar hukuku sözleşmesidir.temelinde birlikteliği başlatmak değil, sürekliliğini güvence altına almak var.
Yalçın Küçük Sözleri
Okulları olan bir ulusun geleceği güvence altındadır.
Otto Von Bismarck Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)