gece modu

Kar eriyince. Beyaz kal......

Bu sayfada Özdemir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Kar eriyince. Beyaz kalır mı gece. Umut tükenince. Yine çarpar mı bir kalp?...

Özdemir Asaf Sözü

Aşağıda Özdemir Asaf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kar eriyince. Beyaz kalır mı gece. Umut tükenince. Yine çarpar mı bir kalp? / Özdemir Asaf

Bu sözü beğendiyseniz Özdemir Asaf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İnsanların nasıl yalan söylediklerini görür, işitirsin! Bu yalanları yuttuğun için de, sana budala derler. Hakarete, horlanmaya tahammül etmek, namuslu, hür insanlardan yana olduğunu açıkça söyleyememek, gülümsemek, yalan söylemek zorunda kalmak; bütün bunları da bir lokma ekmek, sıcak bir köşe, küçücük bir memurluk hatırı için yapmak. Hayır, hayır, artık böyle bir hayat, daha fazla yaşanamaz!
Anton Çehov Sözleri
Gölgenin olduğu yerde hayat vardır.
Engin Geçtan Sözleri
Beni öyle bir yalana inandır ki ömrümce sürsün doğruluğu.
Tolstoy Sözleri
SEVGİ ve KIRGINLIK bir paranın iki yüzü gibidir, birini çok sevdiğinizde, herkesten çok ona kırılırsınız. Çünkü sevgi güç verdiği gibi, sizi savunmasız da bırakır, sevdiğiniz kişiye karşı.
Cem Keçe Sözleri
Haram kazanılan as, asdan sayılmaz..hak için akmayan yaş, yaşdan ayılmaz. Kişi, başım var diye övünmesin;secdeye varmayan baş, baştan sayılmaz.
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Okumaktan vazgeçip dans etmek için evden ayrıldığımda 18 yaşındaydım.
Jennifer Lopez Sözleri
Başkalarını yalnızca kendini sevme sanatında ustalaştığında gerçekten sevebilirsin.
Robin Sharma Sözleri
Sıradan insanlar saatin parçaları gibidir. Kurulurlar , ondan sonra neden işlediklerini bilmeden işler dururlar.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Nereye gittiğin, nereden geldiğinden çok daha önemli.
Sandra Brown Sözleri
Ey hakikati arayan kişi, dünya; içi kof çürümüş bir ceviz gibidir. Onu pek denemeye, imtihana kalkışma. Onu uzaktan seyret.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)