gece modu

Yere düşüp kırılma......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Yere düşüp kırılmayan bardak gördüm fakat aşka düşüp kırılmayan kalp görmedim....

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yere düşüp kırılmayan bardak gördüm fakat aşka düşüp kırılmayan kalp görmedim. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kaybettiğin zaman, bundan aldığın dersi de kaybetme.
H. Jackson Brown Sözleri
Başarılı insanların hayatları incelendiğinde, şu görülmüştür:sıradan bir insanın öne sürebileceği tüm bahaneler, başarılı insanlar tarafından ileri sürülebilecekken, ileri sürülmemiştir.
David Joseph Schwartz Sözleri
Nefsinizi yenmelisiniz, ancak o zaman içtenliğinize inanacağım.
Dostoyevski Sözleri
Çocukların kendi niteliklerine sahip birer birey olmaya başladığında, onların senden uzaklaşmaya başlamasından memnun ol. Onların itaatkar birer gerizekalı olmamalarından ötürü kendini kutsanmış hisset. Gerizekalılardan başka hiçkimse itaatkar değildir. Zeka isyandır. Kendini kutsanmış hisset ve isyancı bir ruhu doğurmuş olduğun için çocuğunu da kutsa. Bu aslında bir gurur kaynağıdır ama insanların gerilmesine yol açar.
Osho Sözleri
Her zaman hatırIayın; huzurIu bir insana öfke bırakamazsınız.
Bülent Gardiyanoğlu Sözleri
İnsanları tanıdığımdan beri, hayvanları severim.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Bir erkek olurken kıpırdayan son yeri, kalbidir. Bir kadın olurken, dili.
George Chapman Sözleri
Yardım ettiğim ya da büyük umutlar bağladığım biri bana, çok acı verecek kadar kötü davrandığında, onu yinede kıymetli bir öğretmen gibi görürüm.
Dalai Lama Sözleri
Kırşehir deyince durmak lazım çünkü oradan neşet baba çıkmıştır.
Müslüm Gürses Sözleri
Eğer düşman teslim olursa, her şey iyi ve olması gerektiği gibidir. Eğer teslim olmayı reddediyorsa, onu biz teslim öldürttürmalıyız.
Stalin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)