gece modu

Bir insan görünce ins......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Bir insan görünce insan oluyorum bir ağaç görünce ağaç bir çocuk görünce çocuk bir kadın görünce erkek bir faşist görünce kahroluyor...

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir insan görünce insan oluyorum bir ağaç görünce ağaç bir çocuk görünce çocuk bir kadın görünce erkek bir faşist görünce kahroluyor kahrediyorum. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Karşındaki adama bütün kalbinle yardım etmeyi kabul edebilirsen, işte o zaman onu eleştirebilirsin çünkü yapıcı tenkidin başka yolu yoktur.
Abraham Lincoln Sözleri
Benim asaletim benimle başlar. Çocuklarımın, benden alacakları asaletle satacakları çalım ise hiçbir zaman benimki kadar haşmetli olmayacaktır.
Napolyon Sözleri
Halk ancak adaletle yola girer.
Ebu Cafer El Mansur Sözleri
Aradığımız şey bilinen şeyse, bunu aramaya gerek yoktur. Bilinmeyen bir şeyse, bulduğumuz şeyin aranan şey olduğunu nereden bileceğiz?
Platon Sözleri
Kayıp bir bavul gibiyim havaalanında. Ya da boş bir yüzme havuzu sonbaharda.
Teoman Sözleri
Gerçekçi olmayan sosyalist olamaz, sosyalist olmayan da gerçekten gerçekçi olamaz.
Yılmaz Onay Sözleri
Demek ki bazen, insana en büyük mutluluğu verebilecek kişi hiç dikkat etmediği biri oluyor, belli bir mesafede, sabırla bekleyen biri.
Tess Gerritsen Sözleri
Kendinin efendisi aynı zaman da erdemlerinin de efendisi olmalısın.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Biz telefonları dinlemiyorduk. Santralden geçerken duyuluyordu.
Kenan Evren Sözleri
Benim için yazarlığın sırrı, nereden geleceği hiç belli olmayan ilhamda değil, inat ve sabırdadır.
Orhan Pamuk Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)