gece modu

Senin dünyaya bakan pe......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Senin dünyaya bakan penceren kirli ise, benim çiçeklerim sana çamur görünür....

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Senin dünyaya bakan penceren kirli ise, benim çiçeklerim sana çamur görünür. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz.
Victor Hugo Sözleri
Bir erkek için; en başarılı intihar girişimi, birlikte gülümsediği kadını ağlatmasıdır.
Atakan Gülgar Sözleri
Hizmet edene, hizmet edilir.
İmam Şafii Sözleri
Düşünüyorum da biz, büyüyerek çocukluk etmişiz.
Turgut Uyar Sözleri
Mevlanaya sormuşlar sevgili nasıl olmalı diye. Sevilecek biri olmadığı zamanl.arda bile seni sevmeli. Sarılacak biri olmadığı zamanlarda bile sana sarılmalı. DAYANILMAZ OLDUĞUN ZAMANLARDA BİLE SANA DAYANMALI.
Mevlana Sözleri
Suçlu kafa, her zaman kuşkunun uğrak yeridir.
Shakespeare Sözleri
Mü'minin ruhunda adâvet, kin, vahşet yoktur.
Said Nursi Sözleri
Eğer bir evde uzun etek, iki sene sonra kısa etek, dört sene sonra bluz, altı sene sonra şilte, sekiz sene sonra yorgan yüzü olmamışsa, o evin çocuklarında hayata karşı güçlü bir tutumluluk, doğaya ve insana karşı derin bir sorumluluk gelişmesi zordur.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Bütün zekamı,yeteneğimi,şöhretimi,eserlerimi akşam eve zamanında gelip gelmeyeceğimi merak eden bir kadın için feda edebilirim!
George Bernard Shaw Sözleri
Dillenir gözlerim, gözlerine bakınca. Aşkın en güzel şiirlerini okur sana. Dilimin konuşmasına gerek kalmaz. Tutarken ellerini, ruhuna dokunur gibi.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)