gece modu

Başarılı insanların......

Bu sayfada David Joseph Schwartz ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. David Joseph Schwartz şöye başlamıştır: Başarılı insanların hayatlarını incelediğinizde şunu keşfedeceksiniz; sıradan bir insanın öne sürdüğü tüm bahaneler başarılı insan...

David Joseph Schwartz Sözü

Aşağıda David Joseph Schwartz sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Başarılı insanların hayatlarını incelediğinizde şunu keşfedeceksiniz; sıradan bir insanın öne sürdüğü tüm bahaneler başarılı insanlar tarafından da ileri sürülebilecekken sürülmemiştir. / David Joseph Schwartz

Bu sözü beğendiyseniz David Joseph Schwartz hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dürtü kontrol bozukluğu daha sonra gelişecek tiroid fonksiyon bozukluğunun ön belirleyicisidir.
Mehmet Emin Ceylan Sözleri
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum, ölürken yara izi olmaz. Yara izi 'ben kurtuldum,' demektir.
Chris Cleave Sözleri
Üniversite tabi ki açılmalıdır, ama Hakkari'nin Kastamonu'nun dağlarına değil. Her yere gidip üniversite kurulmaz. Ankara'ya yirmi tane kurarsın buraya gelen öğrenciler Ankara'nın nimetlerini görür.
İlber Ortaylı Sözleri
Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Nerden bileceksin! Sen hiç benimle olmadınki, ya aklın başka yerdeydi ya yüreğin.
Can Yücel Sözleri
Kimlik, kişiliğin zindanıdır.
Cemil Meriç Sözleri
Sevdiğini belli et. Gizlemek başkalarına fırsat vermektir.
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Sen geldin ya güneş doğdu sandım.
Fuzuli Sözleri
Farklı olabilmek için yeteri kadar şanslısın, asla değişme.
Taylor Swift Sözleri
Bir kitap, içimizdeki dönmüş denize inen balta gibi olmalı.
Franz Kafka Sözleri
Bir kez fitne tohumu düştü mü bir kalbe kolay kolay çıkıp gitmez oradan. Kötülük adına ne varsa çağırır kendisini büyütür de büyütür.
Beydeba Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)