gece modu

Bütün iyi şeyler gü......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Bütün iyi şeyler güler. Yalvarırım gülmeyi öğrenin....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bütün iyi şeyler güler. Yalvarırım gülmeyi öğrenin. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Vakitsiz birer ölüm sanki geceler. Bir bakımlık Ay düşüyor herkesin payına. Ve hiç dönüp de soran olmuyor, Eklenen hangi düşler, bir sonraki sabaha?
Ayşe Kulin Sözleri
Öbür dünyanın imarı için bu dünyanın harabı gerekmez.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Geçmişin gerçek yüzü hızla kayıp gider. Geçmiş, ancak göze göründüğü o an, bir daha asla geri gelmemek üzere, bir an için parıldadığında, bir görüntü olarak yakalanabilir.
Walter Benjamin Sözleri
Kendi ayağına takılan pranganın zincirlerinin kısaltılmasına, özgürlüklerinin kısıtlanmasına sevinen, bunu kutlayan bir toplumun ruhu köleleştirilmiştir. Öyle bir topluma özgürlüğünü verseniz de, o gönüllü köle kalmayı tercih eder, çünkü köleliğini içselleştirmiş, ayaklarında zincirler olmadan, birileri kendisini çekip goturmeden yurumeyi bilmemektedir. Gönüllü köle, iki kere köledir. En kötüsü ayağındaki, beynindeki ve boynundaki hegemonik zincirlerinin şakırtısından mutlu olup, üstelik bununla gurur duyanların cogunlukta olduğu bir dünyada yaşamaktır.
Erol Anar Sözleri
Sessizliklerin en kesini susmak değil, konuşmaktır.
Kierkegaard Sözleri
Hüzün taze tutar aşk yarasını. Yaramdan da hoşum, yârimden de.
Şemsi Tebrizi Sözleri
İlham, sanatsal açıdan saygın görünebilmek için hilebaz yazarların başvurduğu kötü bir kelimedir. Eski bir söz vardır, dehanın yüzde onu ilham, yüzde doksanı terdir.
Umberto Eco Sözleri
Dünya zevkleri acıdan başka bir şey doğurmaz.
Balzac Sözleri
Türkiye bir göçebe kabilesi değildir.
Recep Tayyip Erdoğan Sözleri
Bu soğuk sokaklarda sevgi yok,acıma yok ve arkadaş yok.
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)