gece modu

Vahşet her yanda ulu o......

Bu sayfada John Lennon ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. John Lennon şöye başlamıştır: Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken, sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir dünyada yaşıyoruz....

John Lennon Sözü

Aşağıda John Lennon sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken, sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir dünyada yaşıyoruz. / John Lennon

Bu sözü beğendiyseniz John Lennon hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Şüphe duymayan hakikati bulamaz.
İmam El Gazali Sözleri
Her şeyin iyi gittiği bazı anlar vardır; hiç korkmayın gelip geçerler.
Jules Renard Sözleri
Herkes şairdir bu coğrafyada, yeter ki terk edilmiş olsun...
Oğuz Bal Sözleri
Bana çirkin demen, çirkin olmamı sağlamaz.
Miley Cyrus Sözleri
Bir sabah hayallerimden uyanıp hiçbir şey hatırlamayacağım.
Hakan Günday Sözleri
Hak ettiğiniz dünyayı elde edebilirsiniz; o dünya mevcuttur, gerçektir, mümkündür: o dünya sizindir. Fakat onu elde etmek için kendinizi tamamen adamanız, geçmiş dünyanızla, o dünyanın ?insan başkalarının hatırı için yaşaması gereken kurbanlık hayvandır' diyen temel doktrini ile bütün bağlarınızı koparmanız gereklidir. Kendi kişiliğinizin kıymeti uğruna mücadele edin. Kendi gururunuz uğruna mücadele edin. İnsan tabiatının özü olan hükümran ve rasyonel zihniniz uğruna mücadele edin. Ahlakınızın yaşamanın ahlaki olduğuna, mücadelenizin, yeryüzünde var olmuş her başarının, her kıymetin, her yüceliğin, her güzelliğin, her iyiliğin mücadelesi olduğunu bilmenin verdiği mutlak güven ve dürüstlükle mücadele edin.
Ayn Rand Sözleri
Beni izlemeyi seçen herkese gönülden teşekkürler.
Uğur Dündar Sözleri
Dünya sevgisi ile allah sevgisini bir arada toplarım iddiasında bulunmak, yalandır.
İmam Şafii Sözleri
Uzak ve imkansız gözüken bir şey, bir anda yakın ve mümkün olabilir.
Tolstoy Sözleri
İlim bil, irfan bil, söz bil.
Şeyh Edebali Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)