gece modu

Vicdan hatırladıkça ......

Bu sayfada Stefan Zweig ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Stefan Zweig şöye başlamıştır: Vicdan hatırladıkça hiç bir suç unutulmaz....

Stefan Zweig Sözü

Aşağıda Stefan Zweig sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Vicdan hatırladıkça hiç bir suç unutulmaz. / Stefan Zweig

Bu sözü beğendiyseniz Stefan Zweig hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Arslan köpeklere baş olursa, köpeklerin her biri karşısındakilere arslan kesilir. Eğer arslanlara köpek baş olursa, o arslanların hepsi köpek gibi olur.
Yusuf Has Hacib Sözleri
En sıradan işler bile büyük başarılar getirme potansiyeline sahiptir.
H. Jackson Brown Sözleri
Hemen herkesi tanı!
Evliya Çelebi Sözleri
Rüyalar yağmur damlaları gibi tesadüfidir.
John Verdon Sözleri
Hiçbir sanatçı gerçekten vazgeçmez.
Albert Camus Sözleri
Geçmişin kutsanması ve iyileştirilmesi gerekir her katmanına gir ve her köşesini aydınlat! Yeni bir anlayışla onu değiştir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
İnsanın yeryüzündeki en zayıf hayvan olduğu kabul edilmek zorundadır. Ve onun bütün davranışlarının, bütün aidiyetlerinin, gruplaşmalarının temeli budur. O kendisinden daha büyük bir şeyin parçası olmak zorundadır; ancak o zaman kendisini güvende hisseder.
Osho Sözleri
Bazen dehşetin dibine inersin, ümidi kesersin; ama ölmezsin, işte bu ölümden beter.
Charles Bukowski Sözleri
Mustafa Kemal büyük harbe girmek karşıtı idi çünkü O kafa ve sanat adamı idi. Mustafa Kemal Kurtuluş Harbini bırakmak fikrinde asla bulunmadı çünkü O vatan adamı idi. İşte size bütün kitabın özü, ilim ve vatan adamı olunuz
Falih Rıfkı Atay Sözleri
Cesaret, öfke anında nefse hakim olabilmektir.
Sait Köşk Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)