gece modu

Doğruya ulaşsanız bi......

Bu sayfada Lao Tzu ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Lao Tzu şöye başlamıştır: Doğruya ulaşsanız bile, hala ulaşılması gereken tüm gelecek önünüzde durmaktadır....

Lao Tzu Sözü

Aşağıda Lao Tzu sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Doğruya ulaşsanız bile, hala ulaşılması gereken tüm gelecek önünüzde durmaktadır. / Lao Tzu

Bu sözü beğendiyseniz Lao Tzu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Evinize gitmediğiniz zamanlarda, nerede olduğunuzu merak eden birinin olması, çok eski bir insani gereksinimdir.
Margaret Mead Sözleri
Gitmişse, kendine gitmiştir.
Zata Sözleri
Müzik herkesindir. Ancak yayımcılar ona insanların sahip olduğunu düşünüyor.
John Lennon Sözleri
En iyi insanlar, hiç tanışmadıklarındır.
Charles Bukowski Sözleri
Ya öğrenen, ya öğreten, ya dinleyen, ya da seven ol! Bunların dışında bir beşincisi olma; helak olursun. Beşincisi ise, ilme ve ilim ehline bugzetmendir.
Hz Muhammed Sözleri
Ben şuna inanırım: Çalışırsanız ve yetilerinizi aktif tutarsanız, ne yapmak istediğinizi de kafanızda hayal edebiliyorsanız hayat her anlamda kendiniz için de , etrafınız için de, tatmin edici olabilmek yolunda kolaylaşabiliyor.
Şebnem Ferah Sözleri
İnsan bilgisinin sınırları vardır.
Bernard Mandeville Sözleri
Başkaları tarafından unutulmak hiç umurumda değil. Ben sizin tarafınızdan, sadece sizin tarafınızdan unutulmak istiyorum.
Maurice Blanchot Sözleri
Yaptığınız iş farklı olsun.
Sakıp Sabancı Sözleri
Merhaba olsun sana. Yanaklarına, dudaklarına. Bukle bukle saçlarına merhaba olsun. Gözlerine, gamzelerine. Mis gibi kokuna merhaba. Hoş geldin. Buyur gel gönlümün baş köşesine. Nice zamandır beklemekteydim. Ne iyi ettin de geldin.
Adem Özbay Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)