gece modu

Çalışkan olmakla yü......

Bu sayfada Johann Sebastian Bach ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Johann Sebastian Bach şöye başlamıştır: Çalışkan olmakla yükümlüyüm ben. Eşit derecede çalışkan olan herkes, eşit derecede başarı kazanır....

Johann Sebastian Bach Sözü

Aşağıda Johann Sebastian Bach sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Çalışkan olmakla yükümlüyüm ben. Eşit derecede çalışkan olan herkes, eşit derecede başarı kazanır. / Johann Sebastian Bach

Bu sözü beğendiyseniz Johann Sebastian Bach hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir uygarlık, ancak kendisini yaratan 'düşü' ve aydınlanmış insanlarını dinlemeyi unuttuğunda çöküşe geçer. Düş'ün ve bilgelerin mesajlarının dinlenmediği bu dönemler, kültürün ve uygarlığın çöküşünün habercisidir; yüzyıllar boyunca düşleyen bireylerin, düşünceleriyle yön veren şairlerin eserlerini yok edebilecek kolektif bir delilik dönemiyle zaten burun buruna gelinmiştir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Uyan, artık eskisi gibi değil dünya Seviyorum.
Ahmet Erhan Sözleri
şanlı hayatlara bile başarısızlığın girmesi kaçınılmazdır. Yenilgide hiçbir zaman insan ruhu ölmez, vazgeçtiğinde ölür.
Ben Stein Sözleri
Büyük olmanın yolu da, deha gibi çalışma ve alınterinden geçer.
Albert Camus Sözleri
Eğer kendinize, öfkelenmemeliyim, çünkü bu yanlış, derseniz, zamanla zihninizin bir fikirle örtüldüğünü ve buna bağlı olarak çok sığ hale geldiğini göreceksiniz.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Horlama eziğiz doğuştan. Sende erkeklik sır, bende kadınlık muamma.
Sezen Aksu Sözleri
Söz vermek öyle bir hastalıktır ki, şifası vefasıdır.
İbrahim Hakkı Sözleri
İstek her zaman eyleme dönüştürülemez. Halbuki irade, mutlaka eyleme dönüştürülecek kadar güçlü olan isteğin ifadesidir.
Morgan Scott Peck Sözleri
Allah'a sığın şahs-ı halimin gazabından. Zîrâ yumuşak huylu atın çiftesi pektir.
Ziya Paşa Sözleri
Üzülüyorum dostum. Seviyorum diyorlar ama gidiyorlar.
Bob Marley Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)