gece modu

Bir karar ver artık. Y......

Bu sayfada Serkan Özel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Serkan Özel şöye başlamıştır: Bir karar ver artık. Ya gelirken getirdiğin aşka karışalım ya da giderken bıraktığın yalnızlığı kırışalım....

Serkan Özel Sözü

Aşağıda Serkan Özel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir karar ver artık. Ya gelirken getirdiğin aşka karışalım ya da giderken bıraktığın yalnızlığı kırışalım. / Serkan Özel

Bu sözü beğendiyseniz Serkan Özel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Cehennem dediğinde dal odun yoktur, herkes ateşini buradan götürür.
Pir Sultan Abdal Sözleri
Dünyada hiçbir milletin kadını, milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte, anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Anarşi çağına giriyoruz: fakat bu çağ aynı zamanda en akıllı ve en özgür bireyliklerin çağıdır. Düşüncenin görülmedik gürbüzlüğü gittikçe artmaktadır. O zamana dek töre ve ilk ahlakın önlediği, dehanın çağıdır bu.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Varlık yaşama sevinciyle şekil alır. Yaşamayı bilmeyen hiçbir şeyi bilemez.
Marianne Williamson Sözleri
Herhangi bir çözümün ortaya çıkması için öncelikle kendimizi değiştirmemiz gerekmektedir. Oluş seviyesinde en küçük bir değişikliği bilinçli olarak gerçekleştirmesini bilen kişi, dağları yerinden oynatabilir ve kendisini dış dünyaya bir dev görüntüsünde yansıtabilir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Yarın yorgun kimselerin değil, rahatına kıyabilenlerindir.
Nurullah Ataç Sözleri
Kimse kimseden üstün değil.
Sezen Aksu Sözleri
Bürokratlar devletin büyümesinden kazançlı çıkabilirler; bu nedenle sahip oldukları gücü enformasyon konusunda kullanabilirler, onların işten atılma konusundaki güvenlikleri, emir ve talimat verme yetkileri, seçmen ve kamu görevlisi olarak politik kararları etkilemeleri devletin genişlemesine yol açar.
Gordon Tullock Sözleri
Eşeğe, katır boncuğuyla inci birdir. Zaten o eşek, inciyle denizin varlığından da şüphe eder.
Mevlana Sözleri
Sen kim olduğunu unutursan, seni senden iyi tanımaya başlar insanlar.
Emre Karataş Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)