gece modu

Yorulduğumuzda ve cesa......

Bu sayfada Friedrich Nietzsche ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Friedrich Nietzsche şöye başlamıştır: Yorulduğumuzda ve cesaretimizi kaybettiğimizde, yıllar önce yendiğimiz düşüncelerin hücumuna uğrarız....

Friedrich Nietzsche Sözü

Aşağıda Friedrich Nietzsche sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yorulduğumuzda ve cesaretimizi kaybettiğimizde, yıllar önce yendiğimiz düşüncelerin hücumuna uğrarız. / Friedrich Nietzsche

Bu sözü beğendiyseniz Friedrich Nietzsche hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Malını kaybeden, bir şey kaybetmiştir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Çoğu insan başarıyı almak olarak düşünür. Oysa başarı, vermekle başlar.
Henry Ford Sözleri
İyi niyetli insanlar yalana çabuk kanarlar. Ama boşa giden iyi niyeti asla unutmazlar.
Konfüçyus Sözleri
İnsanIar, birbirIerine kendi senaryoIarı doğruItusunda roIIer verip, karşıIarındakiIerden bu roIIeri gerçekIeştirmesini bekIer oIduIar. Sonuç, düş kırıkIıkIarı, kızgınIıkIar ve kendimizden kaynakIandığını bir türIü kavrayamadığımız yaInızIık.
Engin Geçtan Sözleri
Sen bildiğim gibi kalmadın ama, ben unuttuğun gibiyim hala.
Murathan Mungan Sözleri
Allah'tan başka herşey puttur.
Abdülkadir Geylani Sözleri
Her nimetin bir musibeti vardır.
Hz Osman Sözleri
Elalemin ne düşündüğü, ne söylediği sizin için çok önemli olduğunda; sadece elalem sizin efendiniz olmakla kalmaz, kendiniz olma şansınızı da kaybedersiniz.
Cem Keçe Sözleri
Ben daha ne kadar hendekli yollar asmalıyım?
Sagopa Kajmer Sözleri
Dünya döndüğü gibi işte, dönebileceği gibi değil!
Metin Üstündağ Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)