gece modu

Hayat yolunda yürürke......

Bu sayfada Servet Saygınoğlu ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Servet Saygınoğlu şöye başlamıştır: Hayat yolunda yürürken, yaptığın kötülükleri geride bıraktın sanırsın; oysaki dünya yuvarlaktır. Yürüdükçe başladığın yere yakla...

Servet Saygınoğlu Sözü

Aşağıda Servet Saygınoğlu sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayat yolunda yürürken, yaptığın kötülükleri geride bıraktın sanırsın; oysaki dünya yuvarlaktır. Yürüdükçe başladığın yere yaklaşırsın ve yaptıkların yeniden çıkar yoluna... / Servet Saygınoğlu

Bu sözü beğendiyseniz Servet Saygınoğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ben askerime leş toplatmam.
Osman Pamukoğlu Sözleri
Allah'ın en iyi bağışı afiyettir.
İmam Muhammed Taki Sözleri
Aynı anda, hem savaşa hazırlanıp, hem de savaşı önleyemezsiniz.
Albert Einstein Sözleri
Değişmek; 'Hergün yeni bir gündür'e inanarak uyanmak, anlamak, anlamaya çalışmak. Olabilirsem böyle bir şarkıcı olmak istiyorum.
Işın Karaca Sözleri
Kendi gemisine kaptanlık etmeyen, vardığı limana şaşmamalıdır.
Tom Robbins Sözleri
Yalnızlık, bu dünyanın en eski asaletidir.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Yasadışı bir iş yapmadan önce iyi bir avukata danışın.
George Bernard Shaw Sözleri
Hayat bugündür. Oysa ki düşündüğümüz hep yarın. Ömrümüz sürekli bir şeyleri yarına ertelemekle geçiyor. Hayallerimizi, umutlarımızı, sevgi sözlerimizi. Affetmeyi, inandıklarımızı gerçekleştirmeyi hep yarına erteliyoruz. Ama bir şeyi unutuyoruz. Neyi mi? Yaşanacak kaç yarınımız olduğunu bilmediğimizi, akıl etmeyi.
La Edri Sözleri
yakamadım anılarımı gaddar olamadım sen gibi..
Sagopa Kajmer Sözleri
Hiçbir zaman son sözüm yoktur.
Hayko Cepkin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)