gece modu

Akşam işten eve geldi......

Bu sayfada Servet Saygınoğlu ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Servet Saygınoğlu şöye başlamıştır: Akşam işten eve geldikten sonra, dışarı çıkıp gezmeye dermanın yoksa eğer, bu dünyaya yaşamak için gelmediğini bil....

Servet Saygınoğlu Sözü

Aşağıda Servet Saygınoğlu sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Akşam işten eve geldikten sonra, dışarı çıkıp gezmeye dermanın yoksa eğer, bu dünyaya yaşamak için gelmediğini bil. / Servet Saygınoğlu

Bu sözü beğendiyseniz Servet Saygınoğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
En değersiz gurur, milli gururdur. Bu, onunla gurur duyandaki bireysel özelliklerin yoksunluğunu ele verir. Çünkü insan neden milyonlarca insanlarla paylaştığı bir özelliğe tutunma gereği duyarbilirki başka türlü? Dikkate değer kişisel niteliklere sahip olan, sürekli göz önünde bulundurduğu ülkesinin hatalarını açıkça görebilecektir. Ama dünyada gurur duyabilecek hiçbir şeyi olmayan her zavallı aptal gurur duyabilmek için son çare olarak ait olduğu ülkesi ile gurur duyar.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Başarı, azminizi hiç kaybetmeden başarısızlıktan başarısızlığa koşmaktır.
Winston Churchill Sözleri
Kendi oyununu kuramayan milletler, başka milletlerin kendilerine kurduklarını vehmettikleri oyunları anlamakla zaman kaybederler.
İhsan Fazlıoğlu Sözleri
Cehennemde ateş yoktur, her insan kendi ateşini bu dünyadan götürür.
Pir Sultan Abdal Sözleri
Sabır göstermek, zafere ulaşmanın ilk şartıdır.
Joseph Campbell Sözleri
En iyisini yapın: Yaptığınız her işte en iyisini yapmaya çalışın. Başarı yeni başarıları getirir. Mükemmeliyet tutkusu olan insanları işe alın.
Steve Jobs Sözleri
Zihin sustuğu zaman, gerçekliği yansıtır.
Nisargadatta Maharaj Sözleri
benim aşka dahil grafiğimde çizgiler hep kırıktı
Sagopa Kajmer Sözleri
Bir ülkeyi tanımak istiyorsanız, o ülkede insanların nasıl öldüğüne bakın.
Albert Camus Sözleri
Gökkuşağı yedi renk. Birini de sen yakala!
Oyhan Hasan Bildirki Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)