gece modu

GeI hoş geIdin. ŞöyI......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: GeI hoş geIdin. ŞöyIe geçeIim. AyakkabıIarını çıkarma Iütfen her yer hayaI kırıkIıkIarı iIe doIu......

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
GeI hoş geIdin. ŞöyIe geçeIim. AyakkabıIarını çıkarma Iütfen her yer hayaI kırıkIıkIarı iIe doIu... / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Aslında bu dünyaya öyle yavaş yavaş, alışa alışa da girmemişti.
Vladimir Bartol Sözleri
Yalan, kısa mesafe koşucusudur ama gerçek, maratonlar koşar.
Michael Jackson Sözleri
Ezel avcısı bir yem koydu oltasına bir canlı avladı adem dedi adına iyi kötü ne varsa yapan kendisiyken tutar suçu yükler kendinden başkasına.
Ömer Hayyam Sözleri
Eğer olanlar hiçbir zaman sizin hatanız değilse, sorumluluk alamıyorsunuz demektir. Eğer hiçbir şeyin sorumluluğunu üstlenemiyorsanız, daima bir şeylerin mağduru olursunuz.
Richard Bach Sözleri
Hiç kimse intikam peşinde koşmasın. Sadece adaleti arayın.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
İyi insan, gülüşünü sevdiğiniz kişidir.
Dostoyevski Sözleri
Savaşın başında bir hata, bazen sonuna kadar sizi takip eder.
İsmet İnönü Sözleri
Eğer cinselliği bastırmazsan, kim birilerini öldürmek ister ki? Freud tüm silahların; kılıcın, bıçağın, süngünün erkeklik organını sembolize ettiğini söylerken haklıydı. Eğer bir erkek bir kadının bedenine girmek istiyorsa fakat buna izin verilmiyorsa, o öfkelenir ve bir şekilde, bir hançerle, kılıçla ya da kurşunla o vücuda girmek ister. Cinsellik bastırılmıştır ve politikacılar kendi usullerine göre bundan faydalanır çünkü onların ölecek ya da birilerini öldürecek kölelere ihtiyacı vardır. Hayatını neşeyle yaşamamış bir insan; herhangi bir şey için her an ölmeye hazırdır.
Osho Sözleri
Riyâsız olan her şey güzeldir ve insana farklı hazlar verir.
Hasan Nail Canat Sözleri
Gençtim, bilmiyordum o zamanlar, gitmeye yeltenmenin gitmek demek olmadığını.
Ali Lidar Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)