gece modu

Bir hastanın yanına v......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Bir hastanın yanına varsanız, size dua etmesini söyleyin, çünkü onun dua'sı meleklerin dua'sı gibidir......

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir hastanın yanına varsanız, size dua etmesini söyleyin, çünkü onun dua'sı meleklerin dua'sı gibidir... / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Mutluluğun gözü kördür, yalnızlık sağır. Ondandır biri tökezleyerek yürür, öbürü uykusunda bile bağırır.
Özdemir Asaf Sözleri
İnsan ancak anladığı şeyi duyar.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Gazeteci, konuştuğunu yazabilen adamdır
Emin Çölaşan Sözleri
kalemimi kırdı sözlükte sevgiliydi anlamı..
Sagopa Kajmer Sözleri
Asıl eksiklik, eksik olduğumuzu düşünmekti. Asıl eksiklik, çareyi başkasında aramaktı. Hayatın matematiği farklı; iki yarımı toplayınca bir etmiyor. İnsan tek başına mutsuzsa başka biriyle de mutlu olamıyor.
Can Yücel Sözleri
Dil akıl tarafından yaratılmıştır ve aklı yaratır.
Peter Abelard Sözleri
İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
Mevlana Sözleri
Kaderlerine giden yola çıkmak ve daha büyük hayatlar yaşamak isteyen herkes, bilgelikten keyif almalı ve hayatın ne olduğunu anlamak için açlık duymalıdır. Eğer hepimiz kendimizi, düşünceli ve sanatsal bir tavırla ortaya daha keyifli, daha anlamlı bir hayat çıkarmaya çalışan filozoflar olarak görebilirsek, dünya çok daha iyi bir yer olur.
Robin Sharma Sözleri
Bir yoksul aç ise bunun nedeni, zenginin zevk ve sefa içinde yaşamasıdır. Nerede bir bolluk görsem, onun yanı başında mutlaka çiğnenmiş bir hak görmüşümdür.
Hz Ali Sözleri
Eğer güç elde etmek için yakıt kullanırsak sermayemizden yeriz ve onu hızlıca tüketiriz. Bu yöntem barbarca ve müsrifçedir.Ve sonraki nesillerin çıkarı için durmamız gerekir.
Nikola Tesla Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)