gece modu

Sığacak kadar değiI,......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Sığacak kadar değiI, sığınacak kadar yer aç bana......

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sığacak kadar değiI, sığınacak kadar yer aç bana... / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sanat, gerçekleri tanımamıza yardımcı olan bir yalandır.
Pablo Picasso Sözleri
Bir insanın özgürlüğünün bir başka insanın özgürlüğüyle sınırlandığı doğru değildir. İnsan, tümüyle hemcinslerinin serbest rızasıyla akseden ve tanınan kendi özgürlüğünce gerçekten özgürdür, onların özgürlüğünde doğrulama ve genişleme bulur. İnsan yalnızca esitçe özgür insanlar arasında gerçekten özgürdür; bir tek insanın bile köleliği tüm insanlığı çiğner ve herkesin özgürlüğünü etkisiz hale getirir. Herkesin özgürlüğü bu nedenle yalnızca herkesin eşitliği halinde gerçekleşebilir. Özgürlüğün eşitlikle gerçekleşmesi, hem ilkece hem de gerçekte, adalettir. Eğer insan ahlağının bir temel ilkesi varsa, o da özgürlüktür. Hemcinslerinin özgürlüğüne saygı duymak görevdir, onları sevmek, onlara yardım etmek, hizmet etmek ise erdemdir.
Mihail Bakunin Sözleri
Hiç bir zaman matematikte iyi olmadım, ama neredeyse hiç, hiçten fazladır; değil mi?
Gregory House Sözleri
Nazik sözler kısa olabilir ve kolaylıkla söylenir ama yankıları sonsuzdur.
Rahibe Teresa Sözleri
Hayat sana hep ekşi limonlar sunuyorsa; Sen de Tekila ve tuz iste.
Pablo Neruda Sözleri
Modern dünyada insan daha özgür ama daha narsist ve yabancı. Narsizmin en önemli ilacı, insanın kendi benliğini aşan bir gayeye yönelmesi.
Kemal Sayar Sözleri
Bilemedim ana baba gıymetin, arkamızda karlıca bir dağ imiş.
Karacaoğlan Sözleri
Vicdani tertemizdi, çünkü onu hiç kullanmamıştı.
Stanislaw Jerzy Lec Sözleri
Başarı, sevdiğiniz işleri ne kadar severek yaptığınız değil, Sevmediğiniz işleri nasıl bir bilinçle yaptığınıza bağlıdır.
John Calvin Maxwell Sözleri
Kazananları kaybedenlerden ayıran tek şey, kaderin her yeni oyununa gösterdikleri tepkidir.
Donald Trump Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)