gece modu

Sığacak kadar değiI,......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Sığacak kadar değiI, sığınacak kadar yer aç bana......

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sığacak kadar değiI, sığınacak kadar yer aç bana... / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Cesaret, öfke anında nefse hakim olabilmektir.
Sait Köşk Sözleri
Barış savaşa tercih edilir ama bu mutlak bir değer değildir. Eğer Hitler dünyayı fethetmiş olsaydı barış olurdu ama bu bizim görmek istediğimiz türden bir barış olmazdı.
Noam Chomsky Sözleri
Benim için siyah ve beyaz, sol ve sağ artık yoktur. Sadece yukarı ve yere çok yakın olan aşağı vardır. Ve ben politika gibi saçma herhangi bir şey hakkında düşünmeksizin yukarı çıkmaya çalışıyorum. Genel olarak insanları ve acıları hakkında düşünüyorum.
Bob Dylan Sözleri
Gülmekten daha güzel bir eylem varsa o da güldürmektir.
Dostoyevski Sözleri
Her tohumda bir tutku gizlidir.
Halil Cibran Sözleri
İnsanlar üzerine öyle bir zaman gelecek ki, onlar arasında dini konusunda yapılan saldırılara sabırla karşı koyan, kör parçasını avuçlayan gibi olacak.
Hz Muhammed Sözleri
Eğer beni bu iddia ile yargılayanlar o dönem gelip kitaplığımı inceleseler idi, kitaplarımın çoğunun turancılık üzerine olduğunu görürlerdi. (harp okulu olayında asker içinde komünizmi yaymak iddiası ile yargılanıp ve mahkum olmasının ardından ettiği söz.)
Kemal Tahir Sözleri
Gururlanıp böbürlenmek, adı ve bayağı kimselerin vasfıdır.
İmam Şafii Sözleri
Ne kadar bilirsen bil, bilmediğin haddinse, bence hiçsin.
Sadi Şirazi Sözleri
Kişi din kardeşine kâfırlık isnad ederse, bu isnad ikisinden birine döner.
Hz Muhammed Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)