gece modu

Ben onu başka kitaplar......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Ben onu başka kitaplarda da özlemek istiyorum......

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Ben onu başka kitaplarda da özlemek istiyorum... / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yaşam gizlerle doludur. Hepsini hemen öğrenemezsin.
Dan Brown Sözleri
Aydınlanmanın ilk başladığı nokta, herkesin uğrunda mücadele verdiği amaç, içsel liderliktir. Liderlik iş dünyasındaki insanların ofiste yaptığından çok daha öte bir şeydir. Liderlik baştan sona kişisel sorumlulukla, kendini keşfetmekle, dönüşeceğimiz insan olarak dünyada değer yaratmakla ilgili bir şeydir. Pek çok insan, hayatında ters giden şeyler için hep başkalarını suçlamakla vakit harcıyor.
Robin Sharma Sözleri
Iq' lar eşit olmadıkça, insanlar eşit değildir.
Küçük İskender Sözleri
Eleştiriyi kabul etmeyen, başarısına inandıracak kimseyi bulamaz.
Albert Einstein Sözleri
Hayalini bile kendi keyfine bırakma!
Ömer Sevinçgül Sözleri
Bir kadının melek olması için kanatlara ihtiyacı yoktur, anne olması her şeye yeter.
Ahmet Batman Sözleri
Bir kabuk içinde birbirinden ayrılmaz: aşk ve acı yüreğimde, ikiz badem içidir.
Metin Altıok Sözleri
İnsan için yalnız üç olay vardı: doğmak, yaşamak ve ölmek. İnsan doğduğunun farkında değildir, ölüm korkusuyla da acı çeker ve genellikle de yaşamayı unutur.
Jean de La Bruyere Sözleri
Acıların dağlanması da bireyi yenilgiye uğratan özelliktedir. Eğer baskılanma çok fazla ise, acılar dışarı sızarlar. Çevresindeki yaşamları ve bir başkasının duygularını tam anlamıyla yaşayabilme kapasitesini kaybeder kişi. Yaratıcı yanı ona acının farkındalık bölgesinde olmamasına rağmen saklanma halinde pusuya yatmış olduğunu söyler.
Daniel Goleman Sözleri
Ancak birbirlerine benzeyen insanlar evlendikleri zaman mutlu olurlar.
Margaret Mitchell Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)