gece modu

Sen yoksun ya; kuşlar......

Bu sayfada Serkan Özel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Serkan Özel şöye başlamıştır: Sen yoksun ya; kuşların sesi kesildi, bugünümden ömür eksildi, deniz bile dalgasını geçti buralarda......

Serkan Özel Sözü

Aşağıda Serkan Özel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sen yoksun ya; kuşların sesi kesildi, bugünümden ömür eksildi, deniz bile dalgasını geçti buralarda... / Serkan Özel

Bu sözü beğendiyseniz Serkan Özel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Merhamette güneş gibi ol; cömertlikte akarsu gibi ol; tevazuda toprak gibi ol; ayıpları, kusurları örtmekte gece gibi ol.
Mevlana Sözleri
Bildiğini sanmaktansa, bilinçli olarak cahil kalmak daha iyidir.
Osho Sözleri
Kendini sürekli anlatmak zorunda hissetmek zor. Anlatmaktan vazgeçip içine kapanmak daha da zor. Her ikisini de yaşıyoruz. Yavaş yavaş özgüvenimiz törpüleniyor, kendimizden vazgeçiş başlıyor, dönem dönem hırs basıyor, yeni hedefler konuyor, koşuluyor yolda vazgeçiliyor. Bazen de hedefe ulaştığında asıl sorunun devam ettiğini görüyorsun. Hedef sadece seni oyalamış oluyor. Katlanma kat sayını artırıyor.
Aret Vartanyan Sözleri
Başkalarının düşüncelerine göre hareket edeceksek, kendi düşüncelerimizin ne anlamı kalır?
Oscar Wilde Sözleri
Kitle halindeki insanlık, ön yargılara boğulmuş, erdem diye adlandırdığı şey tarafından kemirilmiş, püriten, poz yapan bir canavardır. oysa hayatın sanatı, meydan okuma sanatıdır. Meydan okumak kabullenerek yaşamaktan vazgeçip, bunun için yaşamalıyız.
Oscar Wilde Sözleri
Seninle bir deniz kıyısı özlüyorum. Yaz bunu...
Adalet Ağaoğlu Sözleri
Beni evhamlı sanıyorlardı HAYIR Ben sadece gafil değildim, o kadar.
II. Abdülhamit Sözleri
Çünkü bütün huzursuzluğun, bütün sıkıntının nedeni zihnin kendisidir. Huzur, zihin olmadığında vardır.
Osho Sözleri
İnsan ruhu yaşlı doğar ve giderek gençleşir, bu yaşamın komedisidir. İnsan bedeni ise genç doğar ve giderek yaşlanır, bu ise yaşamın trajedisidir.
Oscar Wilde Sözleri
Bir gezegendeki zeki varlıklar, gün gelir, kendi varlıklarının nedenini soracak yaşa gelirler. Eğer günün birinde uzaydan dünyaya üstün yaratıklar gelirse, uygarlığımızın düzeyini değerlendirmek için soracakları soru şu olacaktır: Evrimi keşfettiler mi?
Richard Dawkins Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)