gece modu

Dönmediğin her gün, ......

Bu sayfada Serkan Özel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Serkan Özel şöye başlamıştır: Dönmediğin her gün, ya ahımı alıyorsun ya da günahımı......

Serkan Özel Sözü

Aşağıda Serkan Özel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Dönmediğin her gün, ya ahımı alıyorsun ya da günahımı... / Serkan Özel

Bu sözü beğendiyseniz Serkan Özel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Birisi barışı başlatmalı, tıpkı savaşı başlattığı gibi.
Stefan Zweig Sözleri
İçim peşinden gitmişti ve kabuğumla kalakalmıştım.
Jonathan Safran Foer Sözleri
Ey Sevgili, ilacım de sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlünün nuru da sensin. Çaresiz gönlümde, senden başka ne varsa hepsi yok oldu, Beni kimsesiz bırakma! Gel!
Mevlana Sözleri
Babanın gizlediği şey, oğulda açığa çıkar.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Kemanın inceldiği noktada, ben bu hayat denilen kurmacadan kopuyorum. Günlük hayatın tekdüzeliğinden, küresel emperyalizmin popüler kültüründen ve en çokta özünü yitirmiş, içi boşaltılmış, değersizliği kendine paye edinmişlerden kurtulmak ve kaçmak.
Farid Farjad Sözleri
Üzülme! Görebiliyorsan, dokunabiliyorsan, nefes alabiliyorsan, ne mutlu sana! Elinde olmayanları söyleme bana. Elinde olanlardan bahset can! Geceler hep kimsesiz mi geçecek? Gidenler dönmeyecek mi? Yitirdiğin; bir bakarsın yağmurlu bir gecede Veya bir bahar sabahında karşına çıkmış. Bil ki güzellikler de var bu hayatta. Gel Git'lerin olmadığı bir hayat düşünebilir misin? Hüzün olgunlaştırır, Kaybetmek sabrı öğretir.
Mevlana Sözleri
Eskiden insanlar sevilir, eşyalar ise kullanılırdı. Gün geldi eşyalar sevilir, insanlar kullanılır oldu.
Can Dündar Sözleri
Öfke delice koşan bir ata benzer, durmadan kendi kendini yorar.
Shakespeare Sözleri
Artık muhtar bile olamaz başlığını ben attım.
Ertuğrul Özkök Sözleri
Çünkü acı hissedilmeyi talep eder...
John Green Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)