gece modu

Gözün nuru kalbin par......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Gözün nuru kalbin parıltısıyla cilalanır. Kalbin pası, içindeki karanlıkta O'na güvenip, teslim olmakla giderilir....

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gözün nuru kalbin parıltısıyla cilalanır. Kalbin pası, içindeki karanlıkta O'na güvenip, teslim olmakla giderilir. / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Savaşırken ölenleri kahraman yapan ölümleri değil, ölümlerinin sebepleridir.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Bataklık bir zemin üstüne dayanıklı ve büyük binalar yapılmayacağı gibi, genellikle alkolik ve ayyaş olan bir milletin de hayatında kalıcı bir düzen sağlamak mümkün değildir.
Grigory Petrov Sözleri
Aşk ciddi değildir, canlıdır, oyunvaridir. Aşk yaşamı bir eğlence, bir kutlama haline getirir. Aşk tanrının en büyük armağanıdır. Aşk sanatını öğrenin. Aşk şarkısını, onu kutlamayı öğrenin. Bu mutlak bir ihtiyaçtır: tıpkı bedenin besinsiz yaşayamayacağı gibi, ruh da aşksız yaşayamaz. Aşk ruhun besinidir, büyük olan her şeyin başlangıcıdır, ilahi olana açılan kapıdır.
Osho Sözleri
Her halk birbirini suçlar ve hepsi de haklı.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Tanımlanmamış bir sorunun sonsuz çözümü vardır.
Robert Humphrey Sözleri
Matematikçiler birbirlerinin omuzlarında duruyorlar.
Carl Friedrich Gauss Sözleri
Yalnız taşla duvar olmaz.
Karacaoğlan Sözleri
Varlık hissedilmelidir. Varlık düşünülemez.
Eckhart Tolle Sözleri
Benim için kalbimin tek Sahibi 'Cenab-ı Hak'tır, gerisi teferruattır.
Fatma Bilgindal Sözleri
Aslında insanlar hep kendilerini düşünür. Sizler kimseden üstün veya güçsüz değilsiniz. İstediğiniz zaman her şeyi yapabilirsiniz.
Lady Gaga Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)