gece modu

Yalnızlık kalabalıkl......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Yalnızlık kalabalıklarda saklanmayı sever; ancak zamanı gelince illa ortaya çıkar ve kendisini sana gösterir....

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yalnızlık kalabalıklarda saklanmayı sever; ancak zamanı gelince illa ortaya çıkar ve kendisini sana gösterir. / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kazandıklarımın hepsini cesaretime ve çalışkanlığıma borçluyum.
Napolyon Sözleri
Mizah diye bir yazı türü yoktur. Yazı türü romandır, öyküdür, köşe yazılarıdır, anılardır. Mektup bile bir yazı türüdür de, mizah bir yazı türü değildir. Tür olsaydı tekniği olurdu.
Rıfat Ilgaz Sözleri
Bizi ıslah edebilecek tek şey nedir? Kusursuzu görmek..
Friedrich Nietzsche Sözleri
Atılan her temelde, yapılan her deneyde, alınan her nefeste, gömülen her cenazede Tek Bir İhtimal Var, Tekbir İhtimal Var, Tek Bir İhtimal Var .!!!
Ceza Sözleri
Uslanma hiç hep deli kal büyüme sakin çocuk kal eş deli deli böyle kal son harmanında sevdanın tüken toz toz savrula kal suçüstü bulmalı ölüm olurken de sevdalı kal ..
Aziz Nesin Sözleri
Suçların en çetini, sâhibine ehven ve ehemmiyetsiz görünenidir.
Hz Ali Sözleri
Bana ayıplarımı, kusurlarımı söyleyen kimse allah-u teâlânin merhametine kavuşsun.
Hz Ömer Sözleri
Bana insanlar arasında özgürce dolaşmaktan ve dünyanın bütün zevklerini tatmaktansa, yalnız olmakla bile daha mutlu olabileceğimi gösterdiği için Tanrı'ya alçak gönüllü bir şekilde ve bütün kalbimle teşekkür ettim.
Daniel Defoe Sözleri
Bir kapıyı itmeden açık olup olmadığını anlayamazsın.
Michel de Montaigne Sözleri
Dünyada biricik acı, sevildiğini sanmamaktır.
Emile Zola Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)