gece modu

Hayatta tutunabileceği......

Bu sayfada Audrey Hepburn ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Audrey Hepburn şöye başlamıştır: Hayatta tutunabileceğiniz en iyi şey birbirinizsiniz....

Audrey Hepburn Sözü

Aşağıda Audrey Hepburn sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayatta tutunabileceğiniz en iyi şey birbirinizsiniz. / Audrey Hepburn

Bu sözü beğendiyseniz Audrey Hepburn hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Zihin tıpkı kalabalık gibidir; düşünceler bireylerdir. Ve düşünceler sürekli orada oldukları için sürecin maddi olduğunu düşünüyorsun. Her bir düşünceyi bırak ve en sonunda hiçbir şey kalmaz. Zihin diye bir şey yoktur, sadece düşünce vardır.
Osho Sözleri
Dünyadaki her şeyin allah katında belirlenmiş bir ecele kadar devam ettiğini bilmemiz, benliğimize izzet kazandırır.
Muhiddin Arabi Sözleri
O kadar güzel unutmuştun ki beni, hatırlatmaya kıyamadım.
Cemal Süreya Sözleri
Mutlu olmaya cüret ettiğin an, kader seni alaşağı ediverir.
Sylvia Plath Sözleri
Evet, öyle yap, kendin için kazan kendini. Şimdiye değin senden zorla alınan ya da çalınan ya da boşuna akıp giden zamanına sarıl, iyi kullan onu. Sarıl bütün saatlerine: bugününe el koyarsan, daha az bağlı kalacaksın yarına. Böyledir bu iş: yaşamak ertelendi mi, hızla akar geçer.
Lucius Annaeus Seneca Sözleri
Sevmedikleriyle yaşayıp, unutamadıklarıyla ölen insanlardan olmayın.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Evlenmek, haklarını ikiye bölmek ve görevlerini ikiye katlamak demektir.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Işık her şeyden hızlı olduğunu düşünür. Ama ışık ne kadar hızlı olursa olsun karanlık her zaman ondan önce ulaşmış ve onu bekliyor olur.
Terry Pratchett Sözleri
Yorgun gider hafifçe başını çevirerek, ardından bakakalınır, nemlidir gözler. Onca yaşanılanı üç saniyeye sığdırır gibi geçer zaman. O anda düşer gözlerinden iki damla yaş. Sonrasında hayat defterinden yeni bir sayfalardan bir tane daha açar. Yeni bir avuntu bulursun kendince. Fakat ne yazık ki takvim yaprakları gibi çöpe gitmiyor yaşanılanlar.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Hayal edebildiğiniz her şey, gerçektir.
Pablo Picasso Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)