gece modu

O'na yalanlar söyleyip......

Bu sayfada Serkan Özel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Serkan Özel şöye başlamıştır: O'na yalanlar söyleyip gitme diyebilirdim. Lakin O'nun doğrusu buydu, Ben bitmeliydim....

Serkan Özel Sözü

Aşağıda Serkan Özel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
O'na yalanlar söyleyip gitme diyebilirdim. Lakin O'nun doğrusu buydu, Ben bitmeliydim. / Serkan Özel

Bu sözü beğendiyseniz Serkan Özel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sen bilmezssin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.
Aşık Veysel Şatıroğlu Sözleri
Ne tükenmez hazinesin ey dil! Ne devasız bir dert!
Mevlana Sözleri
Senin çirkin olduğunu söyleyen, herkesten nefret ettim. Sana benim gibi bakamayan herkesten. Senin güzelliğini görememelerini anlayamadım hiç.
Frida Kahlo Sözleri
Kendinizi tekrarlamaktansa başarısızlık riskini göze alın. Sanatçıları incelerseniz, iyi bir noktaya geldiklerinde, kaçınılmaz olarak, o zamana dek yaptıklarını, ömürlerinin sonuna kadar sürdüremeyeceklerini varsaydıklarını görürsünüz. Ancak, dış dünya için başarılı olarak kabul edilseler de, içten içe kendilerini başarılı addetmezler. Bir sanatçının, kim olduğuna gerçek anlamda karar verdiği andır bu. Başarısızlık riskini göze almayı sürdürdükleri müddetçe sanatçı kalırlar. Bob dylan ve picasso, başarısızlık riskini daima göze almıştır.
Steve Jobs Sözleri
Geçmişin tek çekiciliği geçmiş olmasıdır. Ama kadınlar perdenin ne zaman düşeceğini asla bilmezler.
Oscar Wilde Sözleri
Benim sensiz sevinecek bir şeyim yok.
Birhan Keskin Sözleri
Herhangi bir suç, günah, kader ya da ceza yok. Yaşadığının ötesinde bir hayat, evrensel bir yargı, cennet ya da cehennem yok. Sadece bu an var, kutsal, sonsuz ve her şeye kadir olan. Onu iyi kullan! Çünkü o senin son şansın.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Mü'min, elinden dilinden başka müslümanların güvende olduğu kişidir.
Hz Muhammed Sözleri
Bir kuşa yeten yuva iki kuşa da yeter.
Arif Nihat Asya Sözleri
Tiyatro benim için en güzel bir sanat dalıdır.
Hasan Nail Canat Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)