gece modu

Kırk kere söylersen o......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Kırk kere söylersen olurmuş. Peki, kaç kere söylersen ölür?...

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kırk kere söylersen olurmuş. Peki, kaç kere söylersen ölür? / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Halk avcıları, halktan ne denli uzaksalar o denli yakın ve şirin görünmeye çalışırlar. Sömürü düzenini sürdürmek ve halkın alın terini yağmalamak için tumturaklı laflarla duyguları okşarlar, nabza göre şerbet vererek halkı uyutmaya çalışırlar. Ama günün birinde tak der halkın canına. Umutlar çoğalır, öfkeler artar, el ele verir bütün ezilenler. Ve işte o zaman maskeler alaşağı edilir. Kuzu postuna bürünmüş halk avcılarının çirkin yüzleri tüm iğrençliği ile gözler önüne serilir.
Jack London Sözleri
Tanrım, eğer varsan ruhumu kurtar benim, tabii bir ruhum varsa.
Ernest Renan Sözleri
Irkçılık, onursuz insanların kendini ifade etme biçimidir.
Malcolm x Sözleri
Akıllı olan, sohbet sırasında ne hakkında konuştuğundan ziyade kiminle konuştuğunu düşünerek hareket edecektir. Bunu yaptığı takdirde sonradan pişman olacağı hiçbir şey söylemeyeceğinden emindir.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Beklemekten yoruldum. Düşünmekten yoruldum. Her şeyi bırakıp o zavallı yorgun yapraklardan biri gibi süzüle süzüle gitmek istiyorum.
O. Henry Sözleri
Yabancı diyar yoktur; yabancı olan sadece yolcudur.
Robert Louis Stevenson Sözleri
Şu geçeni durdursam, çekip de eteğinden; soruversem : haberin var mı öleceğinden?
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Gurur, insanı mutluluktan uzaklaştırır.
Alphonse de Lamartine Sözleri
Toplam, 50 sözcük. Diyelim ki bir bu kadar da bilip anımsamadıkları var, demek 100 sözcük. Yeter de artar bile insan olana!
Ferit Edgü Sözleri
İnsan olduğunuzu hatırlayın. Geriye kalan her şeyi unutsanız da olur.
Albert Einstein Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)