gece modu

Şükür ki şiir geçm......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Şükür ki şiir geçmişim vardı. Ve daha ilk günden razıydım; kendi yazdığım bir senaryoda figüranı oynamaya....

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Şükür ki şiir geçmişim vardı. Ve daha ilk günden razıydım; kendi yazdığım bir senaryoda figüranı oynamaya. / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Çünkü bir kez yalnızlığın tadını aldıysan artık bir kişi değil, bilir kişisindir...
Emre Karataş Sözleri
Ne Yanlışa Ortak Oluruz Ne De Doğruya Yanlış Deriz.
Şenol Güneş Sözleri
Tek bir kişinin yokluğu, çevrendeki tüm çokluğu hiç yapar.
Adele Sözleri
İcabı halinde donanmayı kaybetmemek için canımı vermeye hazırım.
II. Abdülhamit Sözleri
Ölüm, oyuna ve kahramanlığa gerçek anlamını verir.
Albert Camus Sözleri
Görülecek, işitilecek, tadılacak, okunacak, yazılacak, yapılacak o kadar çok şey birikiyor ki, bundan sonra hayatımın bütün bunlara yetişmeyeceğinden korkuyorum.
Peyami Safa Sözleri
Kesin olan bir şey var. Bir şeyin doğruluğundan şüphe etmek. Şüphe etmek düşünmektir. Düşünmekse var olmaktır. Öyleyse var olduğum şüphesizdir. Düşünüyorum, o halde varım. İlk bilgim bu sağlam bilgidir. Şimdi bütün öteki bilgileri bu bilgiden çıkarabilirim.
Rene Descartes Sözleri
Varlıkların en üstünü insandır. Mahlûkların en aşağısı, en kötüsü de, yine odur. Çünkü, âlemlerin rabbının sevgilisi olan muhammed mustafâ insan olduğu gibi, âlemlerin rabbının düşmanı olan ebû cehl bin hisâm da insandır.
İmamı Rabbani Sözleri
Susmak! Yüreğinde patlak veren savaşı durdurma çabasıdır.
Mesud Topal Sözleri
Anlamak için inanıyorum.
Anselmus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)