gece modu

Espri anlayışın ne k......

Bu sayfada Emre Karataş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emre Karataş şöye başlamıştır: Espri anlayışın ne kadar iyi olursa olsun, bir talihi zorla güldüremezsin!...

Emre Karataş Sözü

Aşağıda Emre Karataş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Espri anlayışın ne kadar iyi olursa olsun, bir talihi zorla güldüremezsin! / Emre Karataş

Bu sözü beğendiyseniz Emre Karataş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Diana'nın öyküsü bir hayaldir çünkü tüm aşklar gibi yaşamın kendisi de bir hayaldir.
Carlos Fuentes Sözleri
Ey sevgili sen bana kör'dün. Ben ise sana kördüğüm.
Mevlana Sözleri
Size şiddeti öğretemem, çünkü şiddete inanmıyorum. Size öğretebileceğim tek şey, hayatınız pahasına da olsa hiç kimse karşısında boyun eğmemeniz.
Mahatma Gandhi Sözleri
Herkes sonuna kadar kendisi olmak ister.
Saul Bellow Sözleri
Kaybetmek korkusu öyle bir sarıyor ki bizi,kaybetmemek için çırpınıyoruz. Bundandır konuşmak isterken susmamız, kendimizi eksilte eksilte fazlasını vermemiz, bir kadının kocası için saçını süpürge etmesi gibi... İyi çocuk olmak olur derdimiz; kimse bırakmasın, terk etmesin bizi... Sanırız ki biz verdikçe, daha çok sevecek, daha çok anlayacaklar bizi... Bazen gördüğümüz halde görmemezilikten geliriz birçok şeyi. Sanırlar ki, kandırılıdık, uyuduk, fark etmedik. Oysa sen yüreğine taş basarak gözlerini başka yana çevirmişsindir. Bil ki, gerçekten senin olan hiçbir şey seni bırakmaz. Yeter ki sen kendini terk etme, ne pahasına olursa olsun.
Aret Vartanyan Sözleri
Bir ayrıcalık yapsan da tek ayrıcalığım olsan ya...
Emre Karataş Sözleri
Dostlar arasında bir toplantıda sigarayı bırakmaktan söz edilirken: sigarayı bırakmaktan kolay ne var? Ben en az beş defa bıraktım.
İsmet İnönü Sözleri
İnsanlar çok derindeki duyguları hakkında konuşmak istemezler.
Andrey Tarkovski Sözleri
Bazen kendim bile, kendime kalabalık geliyorum.
Metin Üstündağ Sözleri
İnsan, kendi kendisinden saklamaya çalıştığı yanını sevmez.
Albert Camus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)